Отзывы о нашей работе

Средняя оценка наших уборок:

4.86/5
4.86
Оставьте свой отзыв
Замовила базове прибирання двокімнатної квартири. З переліку, який вказаний на сайті і по факту більше половини (!!!) не було зроблено, а саме: - не потерті плінтуса; -комоди протерті лише зверху, фасади не тронуті, всюди лишились сліди від пальців; -рейки в шафі-купе не пропилосошені, хоча там лежав пил розміром з палець, можна було пилососом за півхвилини прибрати; -під ліжком «помито» вибірково, деякі предмети так і лишитись лежати після «прибирання»; -дзеркала не натерті належним чином, лишились плями від дитячих рук (типу виправили але з’явились розводи); -верхні фасади на кухні в потьоках від миючого засобу; нижні фасади не тронуті; -дитячий стільчик не помитий; -дитячий столик не помитий (лишились сліди від олівців, хоча їх досить легко змити); -стільці не чіпали, як були ніжки в плямах так і лишились; -мийка на кухні в жахливих потьоках з залишками їжі; сітка навіть не виймалась; -горщики вазонів не протерті; -на поличці з фоторамками пил не витерто; -ванна і мийка не протерта, в потьоках; -мильниця для рідкого мила не помита; -на підлозі в ванні розводи. Ну, і на згадку, дівчинка лишила у ванній кімнаті своє чорне волоссячко, коли перевдягалась! З плюсів: клінер прийшла вчасно, працювала тихо. На цьому все! Прибирання не вартує 1100 грн, все зроблено поверхнево без докладання особливих зусиль! ДУЖЕ розчарована і надалі не планую продовжувати співпрацю, хоча покладала великі надії!!!!
1
1
Оксана Кузьменко 02/07/2021
Оксана, дякуємо за висвітлення цієї ситуаціі. Нам дуже шкода, що ми залишили таке враження про себе! Для нас надважливо надавати сервіс вищого рівня. Тож будемо робити усе, щоб подібне ніколи не повторювалося! Вже пишемо вам особисті повідомлення для вирішення ситуації💙 Сподіваємося, що у нас буде можливість виправити враження про нас!
Уберём
Редактор 02/07/2021
Клинер - Каминская Людмила. Очень вежливая и приятная женщина. Уборка - все очень понравилось. Быстро и качественно. Спасибо ☺️
5
5
Валерия Козаченко 30/06/2021
Валерія, вся команда “UBEREM” радіє, що ви залишились задоволені прибиранням💙 Для нас це найцінніше! Людмилі особисто передамо ваші слова) До зустрічі на прибираннях🧼
Уберём
Редактор 30/06/2021
Вперше користувався послугами прибирання (допомагав друзям). Мало сказати, що приємно вражений. Працівники компанії зробили більше, ніж ми очікували!!! Це було зроблено не просто професійно, це було зроблено з душею!!! Подяка всій команді і, зокрема, Вікторії Дубровській. Друзі, ціную вашу працю! Ви справжні любителі чистоти! У нас був особливий випадок, і те, що ви зробили, заслуговує гідної оплати і поваги до вашої роботи! Однозначно рекомендую!
5
5
Федір 29/06/2021
Федір, дякуємо вам за такі приємні слова! Обов’язково передамо їх нашим клінерам💙 Ми безмежно раді, що ви залишились задоволені прибиранням! Вже чекаємо на нашу наступну зустріч🧼
Уберём
Редактор 30/06/2021
Сьогодні вперше скористалися послугами компанії «Уберем». Клінерка прийшла вчасно, прибирання виконала якісно. Ніяких зауважень немає. Все сподобалось. Дякуємо.
4
4
Поліна 28/06/2021
Поліна, нам дуже приємно чути такі слова у нашу сторону! А ще приємніше, що ви залишились задоволені прибиранням💙 Дякуємо вам! Та з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч на прибиранні)
Уберём
Редактор 29/06/2021
Убрали больше , чем ожидали) впервые решили заказать клинера, довольны очень!
5
5
Анна-Мария 28/06/2021
Анна-Марія, ми безмежно раді, що ви залишилась задоволена прибиранням🧼 Для нас це найцінніше! Вже чекаємо на наступну нашу зустріч! Залюбки наведемо кришталеву чистоту у вашій домівці💙
Уберём
Редактор 28/06/2021
Убирала у нас Бурдина Елена. Замечательная женщина, которая качественно выполнила уборку квартиры. Благодарю за чистоту! Спасибо менеджерам, которые смогли организовать уборку день в день. Ещё и в выходной день)) Всем довольна!
5
5
Екатерина 27/06/2021
Катерина, нам дуже приємно, що вам сподобався наш сервіс з прибирання! Раді наводити кришталеву чистоту у вашій домівці та дарувати позитивні ємоції💙 Клінеру та менеджерам обов’язково передамо приємні слова! До зустрічі на наступному прибиранні)
Уберём
Редактор 29/06/2021
Бурдина Елена - лучший клинер за всё время наших поддерживающих уборок! Уборка длилась чуть дольше, чем обычно, но качество просто супер!
5
5
Анастасия Ремиз 27/06/2021
Анастасія, дякуємо за ваш фідбек💙 Обов’язково передамо приємні слова клінеру! Ми дуже раді, що ви залишились задоволені якістю прибирання) Це мотивує нас вдосконалюватися! До зустрічі на наступному прибиранні🧼
Уберём
Редактор 29/06/2021

Оставьте свой комментарий

Ваши отзывы реально помогают делать наш сервис лучше. Вся критика или пожелания обращаются в модернизацию и улучшению наших услуг.
Ваша оценка:
4/5