Приберемо
у вашій
квартирі

Клінінгова компанія №1 за відгуками в Києві

Як ми прибираємо

Клинер приїжджає в призначений час з усім необхідним і відразу приступає до справи. Вам залишається тільки оцінити результат.
Кухня
Кімнати
Ванна
Вітальня
Чистимо фасад витяжки
Миємо фасади кухонних гарнітурів
Протираємо стільницю
Чистимо плиту
Миємо посуд
Виносимо сміття
Чистимо усі скляні поверхні і дзеркала
Піднімаємо і протираємо все легкі предмети і під ними (статуетки, фоторамки)
Пилососимо і миємо під ліжком
Перестилаємо ліжко та постільну білизну
Складаємо усі предмети на робочих поверхнях
Протираємо плінтус
Пилососимо і миємо підлогу
Дезінфікуємо унітаз
Миємо та натираємо усі змішувачі
Пилососимо і миємо підлогу
Миємо ванну
Відтираємо водний наліт
Миємо раковину, під раковиною
Протираємо вхідні двері і лутку двері
Складаємо взуття
Витираємо поличку для взуття
Пилососимо і миємо підлогу

У нас зрозумілі і прозорі ціни на клінінг

Ми за чесні ціни. Клієнти нашої компанії також можуть заощадити, оформивши підписку на прибирання.
За підпискою
Разове прибирання
1-кімнатна
2-кімнатна
3-кімнатна
4-кімнатна
1-кімнатна
2-кімнатна
3-кімнатна
4-кімнатна

Ми контролюємо якість

Ми завжди запитуємо відгук про прибирання, просимо оцінити роботу клінера від 1 до 5. Трохи що не так – приїдемо і все виправимо. Ми не хочемо заробляти на незадоволених клієнтів.

Знайомтеся – наші клінери

Ми наймаємо тільки кращих людей, на 1 посаду вибираємо серед 30 претендентів. Потім навчаємо їх і регулярно стежимо за рейтингом.
Хочу стати клінером
Наталія
4,9
Має педагогічну освіту, раніше працювала учетелем і вихователем в дитячому садку.
Людмила
4,9
Дуже пунктуальна і активна, любить дітей. Раніше працювала медсестрою.
Наталя
4,9
Дуже любить тварин, раніше працювала на адміністративних посадах.
Яна
4,9
Дуже любить дітей, у самої є маленький син. Прийшла до нас за рекомендацією подруги.
1234
Виконані замовлення на сьогодні
Дякую, Уберем, за швидку і якісну прибирання моєї нещасної квартири. Моя однушка тепер блищить і сяє.
5
Марина

Середня оцінка наших прибирань 4.44 з 5

Всього 67 відгуків про прибирання квартир в Києві
Дякую, Уберем, за швидку і якісну прибирання моєї нещасної квартири. Моя одиничка тепер блищить і сяє.
5
5
Марина, керівник проектів
Моя однокімнатна квартира вимагає більш ніж 6-ти годин ретельного прибирання раз в два тижні. І клінери сервісу УБЕРЕМ на ура з цим справляються.
5
5
Карина, Recruitment Consultant
Я холостяк, встигаю забруднити, що 3-ку, що однушку за тиждень. Благо з’явився крутий сервіс УБЕРЕМ, який допомагає мені вирішити цю проблему.
5
5
Євген, Managing Partner
Після зими залишилися дуже брудні вікна, не було сил і часу наводити порядок, тому вирішила замовити приберемо. Прийшла одна дівчинка, велика молодець, за 5 годин вимила всі вікна з двох сторін, ніяких розлучень, залишилося я дуже задоволена. Спасибі вам велике.
5
5
Оксана
У нас великий бізнес-центр, регулярно доводиться вдаватися до послуг з миття вікон. Цього разу вирішили вперше замовити сервіс приберіть. Приїхало кілька людей, взяли з собою драбини, вимили дуже ретельно все скляні поверхні, віконні рами, віконні фурнітуру, не залишилося ніяких розлучень, чистенько і гарненько.
5
5
Ігор Іванович
Вирішила замовити бабусі в квартиру миття вікон, тому що після зими дуже багато пилу залишилося. Приїхав клінер з компанії приберіть, впорався за 4 години, вважаю це дуже швидко як для всіх вікон в чотирьох кімнатній квартирі. Проте бабуся залишилася дуже задоволена, сказала щоб я частіше замовляла їй такі послуги.
5
5
Олена
Дякую велике сервісу приберіть за мої чисті вікна. Чесно, я раніше ніколи не звертав уваги на це, тому вперше взагалі вирішив замовити таку послугу як миття вікон. Залишився шалено задоволений, клінер приїхав з усім устаткуванням, навіть була спеціальна швабра для миття вікон. Вимили мені всі вікна, все блищить і сяє.
5
5
Андрій
Більше відгуків

Безкоштовно обробляємо всі поверхні антисептиком на час COVID

  • Все клінери працюють тільки в масках
  • Клінери кожен день перевіряються на ГРВІ
  • Безкоштовна дезінфекція та кварцування
Безкоштовно обробляємо всі поверхні антисептиком на час COVIDБезкоштовно обробляємо всі поверхні антисептиком на час COVID

Популярні питання та відповіді

Чи можна замовити окремо миття вікон?

Звичайно, ми займаємося сезонної миттям вікон, а також моємо вікна після ремонту.

Якщо замовляти сезонну мийку вікон разом з прибиранням квартири, то вартість буде 125 грн 1 вікно (130 на 140 см). Якщо замовляти окремо тільки миття вікон, без прибирання кваріра – 160 грн 1 вікно (130 на 140 см).

Якщо у Вас великі панорамні вікна, то клінер на місці візуально визначить скільки стандартних вікон входить в 1 велика, а менеджер відповідно прорахує вартість.

Вартість миття вікон після ремонту – 130 грн за 1 кв.м. з двох боків. Мінімальна вартість виїзду для миття вікон після ремонту – 1500 грн.

Що ми категорично НЕ робимо у прибиранні 1 клінером?

Ми не миємо люстри! Ніколи! Люстри бувають різні: несамовито дорогі, з великою купою маленьких деталей, кришталеві, з великою кількістю деталей, часто їх потрібно знімати, нашим клінерам поки це не під силу, але ми намагаємося! Роботу робимо або добре або ніяк!

Жалюзі. Як показує практика, що жалюзі недалекому пішли від люстр😂 Ламаються при першому торканні, обриваються. Обезпилювання і т. д. не варіант, краще за все розібрати і помити під водою. Розбирати – проблема, можемо не зібрати!

Ми не пересуваємо важко габаритні предмети. Чому? У нас працюють тендітні жінки, вони не можуть піднімати й пересувати тяжкості: холодильники, ліжка, шафи, дивани, столи, тумби, важкі квіткові горщики. Крім травм можуть пошкодити ваш підлогу.

Не чистимо матраци, меблі, оброблюємо тільки їх пилососом. Якщо Вам потрібна хімчистка, її можна замовити тут.

Не витираємо пил на листках квітів.

Не чистимо всередині витяжку, тільки фасади.

Що таке підписка на прибирання і як нею користуватися?

Окрім того, що підписка на прибирання – це пакет від двох прибирань на місяць, це ще й вигідна економія грошей. Такий пакет діє 30 днів з моменту першого прибирання.

Також після першого прибирання ви оплачуєте повну вартість підписки на місяць. Розрахувати вартість підписки можна тут (блок «Пакети прибирання на місяць»). 

Наступного дня на ваш месенджер (Telegram чи Viber) надійде підтвердження про оплату, інформація з терміном дії підписки та наші менеджери напишуть вам для уточнення дати наступного прибирання.

Важливо: підписка НЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ, якщо ви не використали всі прибирання упродовж 30-ти днів.

Як ви відбираєте клінеров?

Це довга історія … спочатку перевіряємо на адекватність за зовнішніми критеріями, потім по базах на наявність судимостей, поганих кредитних історій, потім запрошуємо на тренінг, показуємо, розповідаємо, пояснюємо і сто раз промовляємо про те як говорити з клієнтом, як себе вести, чим і де потрібно прибирати. Після тренінгу майбутні клінери пишуть тест з 100 питань з прибирання. Якщо ж тест написаний добре 💯, ми промовляємо помилки ще раз і відправляємо на наступний етап. Потім клінер проходить стажування зі старшим клінера, і якщо немає зауважень – тільки тоді приступає до реальних замовлень.

Я боюся, що у мене погано приберуть. Як бути?

Про навчання сказали. Працюємо над засобами, поки універсальної компанії немає, але ми намагаємося знайти! Ми прибираємо по стандартам, але як би там не було, що щось може піти не так, тому клієнта просить перевірити прибирання клінер на місці і менеджер. Трохи, що не так – відразу все виправляємо або повертаємо гроші.

Після того, як у Вас закінчиться прибирання клінер залишить чек-лист 📝. Це не просто листочок з відмітками ☝🏼, це наш внутрішній документ, в якому клінер своєю рукою повинен відзначити те, що виконав у Вашій прибирання. Дотримуючись зазначених позицій, Ви легко можете перевірити роботу. До того як Ви перевірите роботу – клінер НЕ переодягається і не залишає квартиру.

🤔 Що робити якщо:

1️⃣ Якщо клінер ще в квартирі, а Ви виявили розлучення або пил.

Потрібно не соромлячись сказати про це клінера, обов’язково! Нам зовсім не складно домити, дотерти, дополірувати. клінер завжди готовий до того, що потрібно щось переробити або доробити.

2️⃣ Якщо клинер пішла, а Ви виявили щось не домито.

Напишіть нам або надішліть фото! ️

3️⃣ Якщо у Вас не вийшло взяти прибирання, а приїхавши додому побачили, що вона виконана неякісно. Напишіть або зателефонуйте нам.

Наш сервіс розрахований на велику зворотний зв’язок з боку клієнтів. Тому будь-які фото або відгуки тільки зміцнюють наші відносини 🙌🏼. Весь персонал чуйний і готовий до зворотного зв’язку від клієнтів 😍. Ми любимо Вас і хочемо дарувати Вам радість, і якщо Ви скаржитеся на нас, то ми з опущеними очима мовчки все вислуховуємо 😓, виправляємо і перепрошуємо 😚.

Ми впевнені, що саме так будуються чесні і міцні відносини ❤️

Я боюся, що у мене щось вкрадуть або зашкодять. Що робити?

Як ми боремося з цим? Ми відбираємо співробітників на співбесіді, перевіряємо паспортні дані, тестуємо. У нас свій штат співробітників і немає людей на підробіток або одноденок. Збиток відшкодовуємо.

Як відбувається оплата?

Оплату беремо завжди вкінці прибирання, після того, як Ви все перевірили. Якщо є зауваження – готові на місці все виправити. Розрахуватися можна або готівкою з клінера, або нам на карту Приват24. Якщо оплата на карту – протягом прибирання менеджер відправить Вам реквізити.

Ви можете помити стелю?

Так, якщо Ви надасте стійку поверхню, і це не зашкодить стелі.

Чому в базове прибирання не входить миття вікон, балкона, всередині холодильника, всередині мікрохвильовки, всередині шафок?

Ми прибираємо у клієнтів 2-4 рази на місяць, а прибирання цих поверхонь потрібно в середньому раз на місяць, тому ми включили їх в додатковий сервіс.

Ви займаєтеся хімчисткою меблів?

Під час прибирання клинер за замовчуванням пилососить всі меблі. Але якщо Вам потрібне видалення плям і парова обробка, її можна замовити тут.

Чи робите Ви прибирання після ремонту?

Так, це окремий вид прибирання, який вимагає техніки для промислового клінінгу (промисловий пилосос, парогенератор, піноочищувач та ін.). Вартість такого прибирання від 35 грн за 1 кв.м. до 120 грн. На об’єкт ми викликаємо 2,3 і більше клінерів, які працюють під керівництвом бригадира. Більш детально про таке прибирання ми написали у цій статті.

Якщо не знайшли відповідь на своє запитання – задайте запитання нашому чемно та ввічливо менеджеру. Відповімо дуже оперативно і з любов’ю 🙂
Наші клінери проведуть прибирання квартири перед приходом гостей, приберуть наслідки гучної вечірки в офісі і позбавлять від необхідності витрачати на це час. Ми наведемо порядок всюди, не залишивши й сліду бруду!

Від чого залежить ціна?

Вартість послуг залежить від декількох факторів, серед яких виділяють:
01
Площа і кількість кімнат
02
Рівень забруднення приміщення
03
Арсенал використовуваної для прибирання хімії
04
Метод прибирання

Види клінінгових послуг

Наша компанія надає повний спектр послуг в сфері клінінгу в Києві та Київській області. Ми пропонуємо різні види прибирання:
01

Базове прибирання

Видаляємо складні забруднення, пил з усіх доступних поверхонь (з використанням драбини), відмиванням жировий наліт в кухні, поліруємо сантехніку, пилососимо.

02

Підтримуюче прибирання

Міняємо постільну білизну, складаємо особисті речі акуратною стопкою, видаляємо пил з поверхонь на рівні людського зросту, пилососимо, усуваємо водний наліт зі змішувачів, протираємо від пилу техніку.

03

Генеральне прибирання

Залежно від складності робіт наша фірма відправить до вас прибиральницю або бригаду клінерів з повним арсеналом професійних інструментів (суперпотужна еко-хімія «KIEHL» (Німеччина), миючі пилососи і парогенератори). Клінери приберуть будинок і відмиють всі поверхні від стелі до підлоги. Вони наведуть порядок всередині шаф, видалять стійкі забруднення, очистять сантехніку від вапняного нальоту, продезінфікують санвузол і т.д.

04

Прибирання після ремонту

Наш клінінг сервіс допоможе швидко підготувати житло до переїзду після ремонту. Ми приїдемо з професійними пиломийними машинами, парогенераторами, побутовою хімією та іншими інструментами. Наші клінери зберуть і винесуть будівельне сміття, видалять пил з усіх поверхонь, відмиють засохлий клей, фарбу, шпаклівку та інші сильні забруднення.

05

Миття вікон

Ми вимиємо вікна зсередини та зовні, використовуючи для цих цілей довгий скліз і миючі засоби. Ми також миємо вікна після ремонту і застосовуємо для цих цілей професійне обладнання.

06

Регулярне прибирання по підписці

У нас можна купити підписку на будь-яку кількість прибирань з 3-ма додатковими сервісами в подарунок. Це допоможе заощадити на вартості клінінгових послуг близько 25%.

07

Додаткові сервіси

Наша клінінгова компанія виконує ряд додаткових робіт. У цю категорію входить миття вікон, кухонної побутової техніки, прибирання на балконі, прасування білизни та багато іншого.

Чому нам можна довіряти?

01

Ми ретельно підходимо до питань підбору персоналу

У компанії працюють тільки повністю навчені люди, які не мають негативного минулого, шкідливих звичок і вміють поводитися з клієнтами.
02

Ми стежимо за якістю роботи персоналу

У разі якщо клієнт незадоволений якістю послуг, ми протягом 3-х днів проводимо повторне прибирання, даруємо знижку або повністю повертаємо гроші.
03

Ми використовуємо тільки професійну хімію

Продукція німецького бренду «KIEHL» має високу мийну та очищувальну здатність. Вона повністю безпечна для людини, тому може використовуватися навіть в будинках, де живуть алергіки й маленькі діти.
04

Ми за чесні ціни

Вартість наших послуг формується по абсолютно прозорій схемі. Клієнти нашої компанії також можуть заощадити, оформивши підписку на прибирання.

Вартість робіт, які не входять до базовий тариф

Вартість деяких видів робіт не входить в базовий тариф, оскільки вони не виконуються регулярно. За окрему плату прибиральники клінінгового сервісу «УБЕРЕМ» можуть:
Щоб розрахувати, скільки коштує прибирання вашої квартири або будинку, скористайтеся нашим калькулятором.

Як ми дбаємо про безпеку?

В нашій клінінговій компанії працюють тільки перевірені люди. Перед стажуванням всі майбутні фахівці Уберем проходять ретельну перевірку нашою службою безпеки.

Де ми знаходимося?

Офіс нашої компанії знаходиться за адресою м.Київ, вул. Дегтярівська, 49.

Наші клінери також працюють в Київській області. Ми приймаємо заявки цілодобово 24/7.

Для отримання додаткових консультацій зв’яжіться з нами за номером +38067 401 69 77.

Оцініть, наскільки ми були корисні
4.7/5
Всього голосів: 127 | Середній: 4.7/5