Які кімнатні рослини краще НЕ тримати вдома?

Більшість господинь люблять кімнатні рослини і ними прикрашати свій будинок. Вони створюють певну атмосферу, можуть заспокоїти і освіжити приміщення. Але потрібно знати, що деякі з них можуть не дуже добре впливати на стан вашого здоров’я. Команда з прибирання квартир УБЕРЕМ допоможе з цим розібратися.

ПАПОРОТНИК
Прийнято вважати, що така квітка як вампір – висмоктує енергію, викликає відчуття слабкості, призводить до занепаду сил і інших неприємностей. Дану квітку бажано тримати в нежитлових приміщеннях, наприклад офісах, вестибюлях, коридорах.

ПЛЮЩ
Не особливо сприятлива квітка для сімейного простору, так як вона володіє агресивною чоловічою енергетикою. І є спостереження, що чоловіки не можуть спокійно з нею уживатися, і намагаються піти. Крім цього, вона може викликати втрату життєвих сил і порушення душевної рівноваги. Якщо тримати її у дворі, нічого страшного не станеться і негатив не просочиться у ваш будинок.

ЛІЛІЯ
Незважаючи на красу цієї рослини, її не рекомендують ставити в кімнатах, які призначені для сну і відпочинку. Також як і папороть, такі кімнатні рослини можуть забирати енергію, через що людині з ранку буде складно прокинутися і бути працездатною протягом дня.

КАКТУС
Кажуть, що ця колюча квітка не дуже добре впливає на дівчат і жінок, які незаміжні. Радимо ставити їх на кухні, але ніяк не в спальні, так як якщо вірити давнім прикметам, кактуси відбирають жіноче щастя і заважають в облашутванні особистого життя.

кімнатні рослини

МОНСТЕРА
Великі листя на рослині, безперечно, виглядають ефектно. Але що стосується даної квітки – потрібно бути акуратним. Сік, який вона виділяє при попаданні на шкіру може залишити опік, що в подальшому може призвести до проблем порушення роботи травної системи.

ТЕЩИН ЯЗИК
Ще одна квітка, яка віддає негатив і забирає жіночу силу. Якщо вірити прикметам, Тещин язик виганяє чоловіків з дому, що неодноразово помічала жіноча стать.

ПРИМУЛА
Красиві відтінки кольорів і оксамитові листя досить привабливі, але важливо знати, що коли вона починає цвісти – в повітря надходять токсини, які викликають в людському організмі головні болі і нудоту, а якщо доторкнутися до ворсинок на листках, на шкірі можуть залишитися сліди від паління, що може викликати алергію.

ПАСЛІН
Це невеликий чагарник, на якому весь рік є зелене листя, але яскраво-помаранчеві плоди, які так приваблюють – отруйні. Вони ваблять до себе домашніх тварин і дітей, що дуже небезпечно, так як це може зашкодити їхній роботі. Це і є вагомою причиною не тримати цю рослину в своїй квартирі.

ОРХІДЕЯ
Ще одна квітка, яку не радять тримати в спальні, так як вона може порушити нервову систему і перешкодити спокійному і міцному сну. Її можна поставити у вітальні, на кухні, або ж прикрасити робоче місце.

Коли вибираєтк кімнатні рослини в магазині, радимо звертати увагу не тільки на красу. Почитайте характеристики, гарненько ознайомтеся і тільки потім робіть покупку. Крім квітів, які негативно впливають на енергетику, є безліч інших, які допоможуть очистити простір і навпаки позбавлять від усього поганого.

Сподіваємося, що були вам корисні. Якщо вам є, що додати з цього приводу – пишіть в коментарях, поспілкуємося.

У наших прибираннях (базовому і підтримуючому) клінери не чіпають кімнатні рослини, так як це не безпечно – можна пошкодити листя квітів або нанести інший збиток. Тому ми виключили це з регламенту прибирання. 

Оцініть, наскільки ми були корисні
4/5
Всього голосів: 1 | Середній: 4/5

Коментарі

Залиште свій коментар