Чому ми прибираємо тільки некомерційну нерухомість?

Ми дуже педантично, уважно ставимося до прибирання і намагаємося дати нашим клієнтам якісний продукт

За час роботи на ринку УБЕРЕМ підібрав універсальний інвентар та засоби для Вашого будинку, які дозволяють зробити прибирання не тільки якісно, але і не завдаючи шкоди покриттям або меблів в квартирі.

Якщо клієнту потрібен пилосос, то клінер бере переносний пилосос з собою. Весь інвентар, форма і засоби поміщаються в звичайний рюкзак. Це прибирання можна можна назвати екологічно чистим, тому що ми використовуємо засоби на натуральній основі і багато води.

Комерційна нерухомість

Комерційна нерухомість – це офіси, будівельні об’єкти, підприємства і т.д. Що стосується прибирання комерційної нерухомості, то в першу чергу використовується сильна хімія, промислові пилососи, спец інвентар, спец форма.

Для оцінки некомерційної нерухомості ми використовуємо тільки кількість кімнат, кількість санвузлів і додаткові сервіси, які цікаві клієнту, якщо клієнт не може до кінця оцінити об’єкт, клінер допоможе на місці, а головне вартість замовлення істотно не зміниться навіть в разі великого забруднення.

Для оцінки комерційних об’єктів викликають спеціальних менеджерів, і працювати на такому об’єкті потрібно мінімум удвох, а то і великий бригадою, яка не зможе дістатися громадським транспортом з рюкзаком.

Все це не вписується в нашу концепцію чистого, інтимного та екологічного прибирання. Ми вважаємо, що відволікаючись на інший сегмент, істотно втрачається якість. Тому ми повністю концентруємося на прибиранні квартир і будинків в Києві, вивчаємо різні книги, проходимо тренінги, спілкуємося з колегами з інших країн, щоб підвищувати рівень своїх”скіллів”. 

Жертвувати посмішкою клієнта, заради іншого ринку – не наш підхід до справи!
Прибирання житлових квартир – це те, на чому саме ми спеціалізуємося!

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар