Чому на роботу ми беремо тільки жінок?

У цій статті ми розповімо чому в компанії УБЕРЕМ клінерами працюють тільки жінки віком від 25 до 60 років.

Наш клінер – жінка 25-60, охайна, акуратна, культурна, приємна. 

Наприклад, у нас працює клинер Світлана, у неї є вища освіта (філілог), вона знає англійську і раніше працювала в банку.

Але так як рівень зарплат істотно впав, Світлана вирішили змінити рід діяльності і попробовять себе в чомусь новому. Вона прийшла до нас на співбесіду, успішно пройшла тренінг, написала тест і на сьогоднішній день зробила більше 150 прибирань.

З посади молодшого клінера, вона перейшла на посаду клінера. Ще трохи прибирань і Світлана стане старшим клінером. 

Який він, клінер? Клінер – це людина, якій клієнт довіряє дуже дороге: його будинок, причому важливо щоб з першої хвилини спілкування, після першої посмішки клінера, клієнт зрозумів що він може довіритися йому.

За минулі 1950 років жінка була охоронницею вогнища, а чоловік добувачем. Часто жінки не мали занять крім утримання будинку та нагляду за дітьми. Цей стереотип сидить щільно в нашій свідомості, щоб ми не говорили.

Чоловік у віці 25 – 60 років на думку більшості повинен бути таким, що відбувся, а не дорослі чоловіки викликають певний рівень недовіри! Це твердження дуже важко спростувати, та й охочих чоловіків, які хочуть потрапити на цю посаду не так багато.

Важко знайти клієнта, який з легкістю пустив би до себе чоловіка в квартиру, та не задав питання: «а це точно клінер?»

Можливо у Вас інша думка?

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар