Поради з прибирання на кухні

Одна думка про прибирання на кухні не викликає у господинь нічого позитивного, тому ми вирішили підготувати поради з прибирання на кухні.

Адже, це приміщення вимагає регулярного прибирання, так як є одним з найбільш забруднених. Всі проблеми виникають лише від того, що ви можете не знати правила. Команда УБЕРЕМ познайомить вас з ними і розвіє всі страхи.

Поради з прибирання на кухні: 4 основних правила

1. В першу чергу помийте весь накопичений посуд, це звільнить місце і не буде муляти очі, отже прибирання на кухні стане набагато простішим.
2. Зберіть і винесіть сміття перед прибиранням. На кухні він накопичується досить таки швидко, і ми радимо робити це частіше.
3. Намагайтеся міняти губку для миття посуду раз в 3 дні, або хоча б раз на тиждень. Це знизить темпи зростання бактерій, і не завдасть шкоди вашому здоров’ю.
4. Розподіліть сімейні обов’язки. Обзаведіться помічниками, і це прискорить процес. З дітьми можна прибирати в ігровій формі, що буде їх дисциплінувати, а вас – радувати.

Прибирання в кухонних шафках

1. Радимо протирати внутрішні поверхні не тільки миючими засобами, а й спеціальним розчином, який дуже простий, але ефективний – лимонну кислоту і оцет змішайте в воді і приступайте до прибирання.
2. Приберіть всі зайві предмети, щоб вони не заважали вам, і ставте все на місце після того як обробили всі розчином і протерли насухо.
3. Перевірте всі баночки з сипучими продуктами – чи немає в них молі і комах, і викиньте все, що могло зіпсуватися за тривалі терміни.

Про те, як ми прибираємо всередині кухонних шафок – можна почитати тут

Прибирання кухонних поверхонь

1. Для очищення кераміки використовуйте звичайну харчову соду. Після того як змочите її у воді -утворюється кашка. Нанесіть її на поверхні і залиште на 30-40 хвилин, після цього просто змийте водою.
2. Звичайне господарське мило, так само може стати для вас відмінним помічником, наприклад ним можна вимити фасади кухні.
3. Стільниці з дерева радимо покрити лляною олією. Вона створить шар, який захистить дерево, і воно не буде псуватися.
4. Кам’яні стільниці радимо очищати тільки розчином господарського мила, і ні в якому разі не використовувати абразивні поверхні, щоб уникнути подряпин і інших дефектів.

Прибирання всередині холодильника

1. Перевірте терміни придатності продуктів і викиньте ті, що вже не придатні. Залиште тільки те, що необхідно.
2. Пластикові полички холодильника вимийте мильним розчином.
3. Якщо з’явилися жирні засохлі плями, протріть їх розчином аміаку у воді.
4. Дайте висохнути вмісту, після чого поверніть усі полички і продукти на свої місця.
5. Якщо відчуваєте не дуже приємний запах зі свого холодильника – помістіть всередину трохи меленої кави, яка вбере в себе всі запахи.

Про те, як ми прибираємо всередині холодильника – можна почитати тут.

Прибирання всередині духовки і мікрохвильової печі

1. Приготуйте розчин – 4 столові ложки соди змішайте з водою, залийте в розпилювач і нанесіть засіб на поверхні. Залиште на годину, після чого змийте водою і повторіть процедуру якщо це буде необхідно.
2. Розведіть лимонний сік у воді і поставте ємність з розчином всередину мікрохвильовки, включіть її на 10 хвилин, після чого відтерти жирні плями буде набагато простіше.

Очищення кухні від пилу і миття підлои радимо проводити в останню чергу, рухаючись від самого далекого кута до виходу.

Цікаво, як ми моєму всередині духовки? – Тоді читайте тут. А про миття всередині мікрохвильовки можна почитати у цій статті

А як Ви прибираєте у себе на кухні? Можете поділитися своїми лайфхаками в коментарях нижче 🔽

Сподіваємося, що наші поради з прибирання на кухні були Вам корисні. Прибирайте частіше і дотримуйтесь чистоти. Ну а якщо раптом зовсім втомилися — замовте УБЕРЕМ.

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар