Секрети прибирання в квартирі з дитиною

Кожній мамі важливо, щоб її малюк завжди знаходився в затишку і чистоті, тому секрети прибирання в квартирі з дитиною будуть завжди актуальні. Але часом поєднати всі домашні справи з дитиною на руках здається квестом нестерпним складності. Команда УБЕРЕМ розповість, як все спростити і поділиться секретами.

5 порад з прибирання в квартирі з дитиною

1. Намагайтеся прибирати все вчасно. Немає ніякого сенсу збирати іграшки щопівгодини, знаючи що ваш малюк знову заграється і все розкидає. Буде простіше, якщо ви привчите себе до правила – прибирати іграшки тільки вечорами, бажано з дитиною, щоб поступово привчати її до порядку.

Наші секрети збирання в квартирі з дитиною полягають в тому, щоб робити це в ігровій формі:

  • Позмагайтеся наввипередки. Заведіть таймер і дайте малюкові встигнути швидше, ніж закінчиться час. Повторіть ще раз, якщо раптом не встигнете, самі не помітите, як увійдете в азарт. Поки ви збираєте конструктор, малюк може відправляти свої машинки в гараж, або укладати спати всіх своїх ляльок. У кожного буде свій обов’язок, вам буде простіше, а час пролетить швидше.
  • Пограйте в пошук скарбів. Ви називаєте будь-який предмет, а ваш малюк шукає його і прибирає на належне місце. Відмінна гра на розпізнавання кольорів, форм, текстур.
  • Ну і куди ж без гри в рятувальників. Разом з дитиною вирушаємо в експедицію на розшук іграшок, що загубилися, відносимо їх на своє місце, після чого насолоджуємося порядком і чистотою😌

2. Кілька справ за раз – легко. Поки закипає чайник, можна встигнути завантажити брудну білизну в пральну машинку, а поки розігрівається їжа – можна помити посуд, протерти стільницю або підмести.

3. Не проходьте повз. Поки йдете з дитиною купатися в ванну, захопіть з собою рушники, які висохли, зберіть брудну білизну і завантажте його в пральну машину, віднесіть чашку з під чаю на кухню, зберіть дрібне сміття зі столу і викинете в відро.

4. Всьому свій час, всьому – своє місце. Так як відразу ж привчити однорічну дитину до порядку не вийде, буде добре, якщо ви будете завжди подавати їй в цьому приклад. Нехай в вашу звичку увійде щовечора прибирати речі в шафу, а тарілки і чашки відносити на кухню відразу ж після прийому їжі, і бажано разом з дитиною.

5. За 15 хвилин – теж можна встигнути. Як тільки поклали свого малюка спати на денний або нічний сон, витратьте чверть години на прибирання однієї з кімнат, кухні або санвузла. Повірте 15 хвилин може вистачити і на чистку кухонних стільниць, мийку плити, прасування і навіть вологе прибирання.

Секрети прибирання в квартирі з дитиною: швидко і весело

Ну і ще парочку хитрощів вам на допомогу, щоб секрети прибирання в квартирі з дитиною стали значно легшими. 

  • Список справ спростить завдання. Заведіть блокнот і розпишіть все, що необхідно буде зробити, розбийте на категорії: домашні справи, дитина, ну і звичайно ж – для себе. Якщо з чимось вже впоралися – позначайте галочкою. Через пару тижнів ви можете проаналізувати свої записи, і зрозуміти, що не встигаєте зробити, або ж постійно відкладаєте в дальній ящик, а потім – виправити.
  • Заведіть в кожній кімнаті по невеликий кошик, який буде призначений для іграшок. Так буде затишніше, чистіше і зручніше.
  • Відведіть для себе спеціальний день для чистоти. Той самий день, коли хтось із родичів зможе погуляти з малюком, а ви спокійно будете займатися будинком, не відволікаючись на зайві справи.
  • Ну і звичайно ж, не забувайте про атмосферу і створюйте її собі самі. Включайте музику, прибирайте танцюючи. Слухайте аудіокниги, поєднуючи приємне з корисним.

Сподіваємося на те, що нам вдалося вам допомогти. Завжди раді вислухати ваші коментарі з цього приводу. А якщо зможете розкрити свої секрети і обмінятися з нами – буде супер!

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар