Лайфхаки, щоб прибирання квартири стало швидшим

Щоб регулярне прибирання вашої квартири стало швидшим, а вільного часу – більше, УБЕРЁМ поділиться лайфхаками.

Прибирання квартири – те, на що ви витрачаєте більшу частину свого часу. Погодьтеся, приємніше провести вільний вечір за фільмом або прогулянкою на свіжому повітрі, ніж розгрібати годинами безлад, що накопичився.

Лайфхаки, щоб прибирання квартири стала швидшим

Щоб регулярне прибирання вашої квартири стало швидшим, а вільного часу – більше, УБЕРЁМ поділиться лайфхаками. 

1. ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛ

Рухаємося зверху вниз – від найдальшої кімнати до виходу. Дотримуючись цього, ви нічого не втратите і не доведеться повертатися до ділянок, які пропустили.

Вологе прибирання радимо проводити до миття підлоги. Якщо раптом бруд потрапить на підлогу – вам не доведеться його мити повторно.

2. ДУМАЄМО ПРО ЯКІСТЬ

Чим якісніший склад інвентарю, тим якісніше прибирання квартири. Радимо користуватися серветками з мікрофібри, так як вони не залишать після себе волокна, які не будуть скочуватися і линяти. А також вбирають більше води і поглинають менше рідини.

3. ПОСУД МИЙТЕ ВІДРАЗУ

Відразу після вечері складайте посуд в раковину і заливайте теплою водою. Залишки їжі не встигнуть засохнути і їх легше буде відмити.

4. ОЧИЩУЄМО ПЛИТУ В ОСТАННЮ ЧЕРГУ

Починаючи прибирання на кухні, нанесіть засіб для чищення на плиту і залиште його на пару хвилин. В цей час почніть протирати стільницю, рухаючись за годинниковою стрілкою. Дотримуючись цього правила, вам не доведеться зайвий раз ходити до раковини, щоб пополоскати ганчірку.

5. ПІДТРИМУЙТЕ ЧИСТОТУ САНТЕХНІКИ

Поверхні у ванній кімнаті дуже швидко покриваються краплями і бризками. Намагайтеся запобігати забрудненню сантехніки між прибиранням. Протирайте крани відразу ж після використання, щоб бризки зубної пасти не встигли засохнути і легко змивалися. Обполіскуйте душову кабіну і ванну гарячою водою кожен раз після того, як помилися.

6.ПЕРІТЬ ПОЛІЕСТЕРОВУ ШТОРКУ

Її можна прати з будь-якими речами, для яких використовується програма з невисокою температурою. Одного-двох разів на місяць буде достатньо. Щоб уникнути появи нальоту і неприємного запаху, розправляйте її після того, як прийняли душ, щоб вона встигла просохнути.

7. ЗАЙВІ ПЛЯШЕЧКИ У ВАННІЙ – ГЕТЬ

Гелі для душу, скраби, шампуні, кондиціонери … Під час прибирання ванній доводиться обполіскувати кожен з них, та ще й протирати поверхню під ними. Залиште тільки ті, якими користуєтеся регулярно і які вам дійсно потрібні.

8. НАВЕДІТЬ У РЕЧАХ ПОРЯДОК

Більше речей – більше пилу.

Тому, якщо у вашій квартирі на полицях стоїть безліч дрібничок, перегляньте і залиште тільки ті, які дійсно вам дорогі і корисні. У вас з’явиться більше простору і ви позбудетеся від зайвого мотлоху.

9. НЕ БІЙТЕСЯ ПРИБИРАННЯ ПІДЛОГИ

Пол – найбільший об’єкт у вашому будинку. Від усвідомлення масштабу – одна зневіра. Але насправді прибирання підлоги – одна з найпростіших частин. Найголовніше – забезпечити себе правильним інвентарем👇🏻

  • КУПІТЬ ХОРОШИЙ ПИЛОСОС

Це важливо якщо у вашому будинку багато килимових покриттів. Ви будете витрачати менше часу і сил на непотрібні рухи.

  • НЕ ЕКОНОМТЕ НА ШВАБРІ

Забезпечте себе гарною шваброю. Найчастіше, дешеві швабри зроблені з матеріалів, які погано збирають бруд, залишають ворс і зношуються після декількох застосувань.

10. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЯКІСНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ

Спробуйте користуватися засобами для еко-прибирання квартири. Вас приємно здивує різниця, так як вам не доведеться протирати ще кілька разів чистою ганчіркою, щоб підлога не залишалася липкою. Досить буде пройтися по одному місцю один раз, і підлога засяє чистотою.

Не забувайте часто міняти воду, і забезпечте себе інвентарем, за допомогою якого ви будете витирати його насухо після миття.

І наостанок: слухайте музику або аудіокниги

Прибирання стане приємнішим, якщо ви будете слухати музику або аудіокниги під час процесу. Одягніть навушники, щоб все розчути, коли буде шуміти вода або пилосос. Танцюючи під улюблені треки, прибирання стане радіснішим, а сюжет цікавої книги змусить вас чекати наступного разу з нетерпінням.

А як Ви забираєте у себе вдома? Поділіться з нами в коментарях.

Ну а щоб не витрачати на це час скористайтеся послугами нашого сервісу 😉

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар