0%
Уберем
Юридичні документи

Правила та умови користування

Правила та умови користування сайтом

Угода між Користувачем і ФОП Власенко М.М.

Ласкаво просимо на www.uberem.com.ua.

Сайт www.uberem.com.ua (далі – “Сайт”) складається з різних веб-сторінок, якими управляє фізична особа-підприємець Власенко Марина Миколаївна. Сайт пропонується Вам за умови Вашої згоди без зміни з умовами, положеннями та повідомленнями, що містяться в даному документі (“Умови”). Використання Вами Сайту означає Вашу згоду з усіма такими Умовами. Ця Угода набуде чинності з моменту Вашого першого відвідування Сайту і буде діяти протягом усього терміну використання Вами Сайту. Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови і збережіть їх копію для довідки. Якщо Ви не згодні з нашими Умовами, просимо вас утриматися від використання Сайту.

www.uberem.com.ua є комерційним сайтом.

Використання сайту

Сайт являє собою онлайн сервіс, який з’єднує споживачів клінінгових послуг (Замовників) і постачальників клінінгових послуг (Виконавців).

На договірній основі Власенко М.М. надає інформаційні послуги Замовникам, пов’язані з обробкою і передачею замовлень на надання клінінгових послуг (послуг з прибирання житлових приміщень)  від Замовників до Виконавців (клінерів). Оферта про укладення договору з Власенко М.М. знаходиться ТУТ.

На підставі окремих договорів Власенко М.М. надає інформаційні послуги Виконавцям (клінерам), що надають і / або пропонують клінінгові послуги Замовникам через Сайт.

Надання клінінгових послуг Замовникам Виконавцями (клінерами) здійснюється на підставі договорів, що укладаються між конкретним Замовником і Виконавцем (клінером), стороною яких не є Власенко М.М., навіть в тому випадку, якщо Замовник отримав інформацію про такі послуги з використанням Сайту або якщо Власенко М.М.  будь-яким іншим способом сприяла укладенню таких договорів.

Власенко М.М. надає Замовникам і Виконавцям виключно інформаційні, рекламні та / або інші послуги, пов’язані з обрбкою і розміщенням інформації про клінінгові послуги, без надання Замовникам гарантій щодо якості клінінгових послуг, що надаються Замовникам Виконавцями (клінерами).

Власенко М.М. не бере на себе ніяких зобов’язань щодо клінінгових послуг і не несе відповідальності за строки, якість інформації про клінінгові послуги, а також Власенко М.М. не несе відповідальності перед Замовниками за будь-які негативні наслідки , шкоду (збитки), заподіяні Замовнику в результаті невиконання зобов’язань або неналежного надання клінінгових послуг Виконавцями.

Конфіденційність

Використання Вами Сайту регулюється Політикою конфіденційності Власенко М.М. Будь ласка, ознайомтеся з Політикою конфіденційності, яка також поширюється на Сайт і інформує користувачів про нашу практику збору даних. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся на обробку даних і підтверджуєте, що всі надані Вами дані є точними.

Електронні комунікації

Відвідування Сайту або відправка електронних листів Власенко М.М. представляє собою електронні повідомлення. Ви погоджуєтеся отримувати електронну пошту і погоджуєтеся з тим, що всі угоди і повідомлення, які Власенко М.М.  надає Вам в електронному вигляді, по електронній пошті і на Сайті, задовольняють будь-яким юридичним вимогам, щоб такі угоди і повідомлення визнавалися письмовими.

Ваш обліковий запис

Якщо Ви використовуєте цей Сайт, Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності Вашого облікового запису і пароля, а також за обмеження доступу до Вашого комп’ютера, і Ви погоджуєтеся прийняти на себе відповідальність за всі дії, які відбуваються під Вашим обліковим записом або паролем. Ви не можете переуступати або іншим чином передавати свій обліковий запис іншій особі або організації. Ви визнаєте, що Власенко М.М. не несе відповідальності за доступ третіх осіб до Вашого облікового запису в результаті крадіжки або незаконного привласнення Вашого облікового запису. Власенко М.М. і її партнери залишають за собою право відмовити або скасувати обслуговування, закрити облікові записи або видалити їх, або редагувати контент на власний розсуд.

Діти до чотирнадцяти років

Власенко М.М. збирає особисту інформацію від дітей віком до чотирнадцяти років. Власенко М.М.  збирає цю інформацію з наступних причин:

Власенко М.М. надає інформацію про практику використання персональних даних для дітей на домашній сторінці і всюди, де Власенко М.М.  свідомо збирає персональні дані від дітей на Сайті. Якщо Вам не виповнилося чотирнадцять років, Ви повинні попросити дозволу у свого батька або опікуна на використання цього Сайту. Якщо Ви є батьком і у вас є питання щодо практики збору даних, будь ласка, зв’яжіться з Власенко М.М.  , використовуючи інформацію, зазначену в кінці цієї Угоди. Якщо Вам не виповнилося 18 років, Ви можете використовувати Сайт тільки з дозволу батьків або опікунів.

Посилання на сторонні сайти / Сторонні сервіси

Сайт може містити посилання на інші сайти ( “Пов’язані сайти”). Пов’язані сайти не перебувають під контролем Власенко М.М., і Власенко М.М.  не несе відповідальності за зміст будь-якого пов’язаного сайту, включаючи, крім іншого, будь-яке посилання, що міститься на пов’язаному сайті, або будь-які зміни або оновлення пов’язаного сайту. Власенко М.М.  надає Вам ці посилання тільки для зручності, і розміщення будь-якого посилання не означає схвалення Власенко М.М.  сайту або будь-якого зв’язку з його операторами.

Деякі послуги, що надаються через Сайт, надаються сторонніми сайтами і організаціями. Використовуючи будь-який продукт, послугу або функціонал, що відбуваються з домену www.uberem.com.ua, Ви тим самим підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що Власенко М.М.  може передавати таку інформацію та дані будь-якій третій стороні, з якої Власенко М.М.  має договірні відносини.

Незаконне або заборонене використання / Інтелектуальна власність

Вам надається невиключна, що не підлягає передачі, відклична ліцензія на доступ і використання Сайту строго відповідно до цих Умов використання. Як умова використання Вами Сайту ви гарантуєте Власенко М.М., що Ви не будете використовувати Сайт в будь-яких цілях, які є незаконними або забороненими цими Умовами. Ви не можете використовувати Сайт будь-яким чином, який може пошкодити, відключити, перевантажувати або погіршити роботу Сайту або перешкодити використанню Сайту будь-яким іншим способом. Ви не можете отримувати або намагатися отримати будь-які матеріали або інформацію за допомогою будь-яких засобів, що не були навмисно надані або не передбачені на Сайті.

 Весь контент, включений до складу Сайту, такий як текст, графіка, логотипи, зображення, а також їх компіляція і будь-яке програмне забезпечення, що використовується на Сайті, є власністю Власенко М.М. або її постачальників і захищений авторським правом та іншими законами, які захищають інтелектуальну власність і права власності. Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх застережень про авторські права та інші права власності, або інші обмеження, що містяться в будь-якому такому контенті, і не вносити в нього ніяких змін.

 Ви не будете змінювати, публікувати, передавати, перепроектувати, брати участь в передачі або продажу, створювати похідні роботи або будь-яким чином використовувати будь-який контент, повністю або частково, знайдений на Сайті. Зміст сайту не призначений для перепродажу. Використання вами Сайту не дає Вам права на будь-яке несанкціоноване використання будь-якого захищеного контенту, і, зокрема, Ви не будете видаляти або змінювати будь-які права власності або повідомлення про права в будь-якому контенті. Ви будете використовувати захищений контент виключно для особистого використання і не будете використовувати цей контент іншим чином без письмового дозволу Власенко М.М.  і власника авторських прав. Ви погоджуєтеся з тим, що не купуєте ніяких прав власності на будь-якої захищений контент. Вам не надаються ніякі ліцензії, неявні або уявні, на інтелектуальну власність Власенко М.М.  або наших ліцензіарів, за винятком випадків, явно зазначених у цій Угоді.

Послуги зв’язку

Сайт може містити оголошення, області чату, групи новин, форуми, спільноти, особисті веб-сторінки, календарі та / або інші засоби обміну повідомленнями або інформацією, призначені для того, щоб Ви могли спілкуватися з широкою публікою або з групою (далі, “Служба зв’язку”), Ви погоджуєтесь використовувати Службу зв’язку тільки для розміщення, відправки та отримання повідомлень та матеріалів, які є належними і пов’язані з конкретною послугою зв’язку.

 Як приклад, але не в якості обмеження, Ви погоджуєтеся з тим, що при використанні Служби зв’язку ви не будете: обмовляти, ображати, переслідувати, погрожувати або іншим чином порушувати законні права (такі як права на недоторканність приватного життя і публічність) інших осіб; публікувати, завантажувати або поширювати будь-яку неприйнятну, образливу, наклепницьку і таку, що порушує права інформацію, непристойні чи незаконні предмети обговорення, заголовки, назви і матеріали; завантажувати файли, що містять програмне забезпечення або інші матеріали, захищені законами про інтелектуальну власність (або правами на недоторканність приватного життя), якщо Ви не володієте або не контролюєте права на них або не отримали всі необхідні погодження; завантажувати файли, що містять віруси, пошкоджені файли або будь-яке інше подібне програмне забезпечення або програми, які можуть пошкодити роботу іншого комп’ютера; рекламувати або пропонувати продавати або купувати будь-які товари або послуги для будь-яких комерційних цілей, якщо тільки така Послуга зв’язку спеціально не дозволяє такі повідомлення; проводити або направляти опитування, конкурси, реалізовувати шахрайські схеми; завантажувати будь-який файл, опублікований іншим користувачем Служби зв’язку, який, як Ви знаєте або повинні знати, не може бути законно поширений таким чином; фальсифікувати або видаляти будь-які авторські атрибути, юридичні або інші належні повідомлення або пропрієтарні позначення або ярлики походження або походження програмного забезпечення або інших матеріалів, що містяться в завантаження, обмежувати або забороняти будь-якому іншому користувачеві використовувати і користуватися Послугами зв’язку; порушувати будь-який кодекс поведінки або інші керівні принципи, які можуть бути застосовані для будь-якої конкретної служби зв’язку; збирати або іншим чином використовувати інформацію про інших осіб, включаючи адреси електронної пошти, без їх згоди; порушувати будь-які діючі закони або положення.

Власенко М.М.  не зобов’язана контролювати Послуги зв’язку. Проте, Власенко М.М.  залишає за собою право переглядати матеріали, розміщені у службі зв’язку, і видаляти будь-які матеріали на свій розсуд. Власенко М.М.  залишає за собою право припинити Ваш доступ до будь-якої або до всіх послуг зв’язку в будь-який час без повідомлення та з будь-якої причини.

 Власенко М.М.  залишає за собою право в будь-який час розкривати будь-яку інформацію, необхідну для задоволення будь-якого застосовного закону, постанови, судового процесу або урядового запиту, або для редагування, відмови в розміщенні або видаленні будь-якої інформації або матеріалів, повністю або частково, на Сайті на власний розсуд.

 Завжди будьте обережні при наданні особистої інформації про себе або своїх дітей в будь-який Службі зв’язку. Власенко М.М.  не контролює і не схвалює зміст, повідомлення або інформацію, виявлену в будь-якої Службі зв’язку, і, отже, Власенко М.М.    не несе ніякої відповідальності по відношенню до комунікаційних послуг і будь-яких дій, пов’язаних з Вашою участю в будь-якій Службі зв’язку. Менеджери і оператори не є уповноваженими представниками Власенко М.М., і їхні погляди не обов’язково відображають точку зору Власенко М.М.

 На матеріали, завантажені в Службу зв’язку, можуть бути накладені обмеження на використання, відтворення та / або розповсюдження. Ви несете відповідальність за дотримання таких обмежень, якщо завантажуєте матеріали.

Матеріали, представлені на Сайті або розміщені на будь-який веб-сторінці Сайту

Власенко М.М.  не претендує на право власності на матеріали, які ви надаєте на Сайт (включаючи відгуrи та пропозиції) або розміщуєте, завантажуєте, вводите або відправляєте на будь-який сайт Власенко М.М.  або її супутні сервіси (надалі “Матеріали”). Проте, публікуючи, завантажуючи, вводячи, надаючи або відправляючи Ваші Матеріали, Ви надаєте Власенко М.М., її іншим Сайтам і необхідним субліцензіатам дозвіл на використання Ваших Матеріалів включаючи, без обмежень, права на: копіювання, поширення, передачу, публічну демонстрацію, відтворення, редагування, переклад і переформатування Ваших наданих Матеріалів; і публікацію Вашого імені в зв’язку з наданими Вами Матеріалами.

 Ніяка компенсація не буде виплачена щодо використання Ваших наданих Матеріалів, як передбачено в цьому документі. Власенко М.М.  не зобов’язана публікувати або використовувати будь-які Матеріали, які Ви можете надати, і може видалити будь-який Матеріал в будь-який час на свій розсуд.

 Розміщуючи, завантажуючи, вводячи, надаючи або відправляючи свої Матеріали, Ви гарантуєте і підтверджуєте, що володієте або іншим чином контролюєте всі права на свої Матеріали, як описано в цьому розділі, включаючи, крім іншого, усі права, необхідні для надання, публікації, завантаження, введення або відправки Матеріалів.

Сторонні облікові записи

Ви зможете підключити свій обліковий запис на Сайті до сторонніх облікових записів. Підключивши свій обліковий запис на сайті до Вашого стороннього облікового запису, Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що підтверджуєте Вашу згоду на постійне надання інформації про Вас іншим (відповідно до Ваших настройками конфіденційності на цих сторонніх сайтах). Якщо ви не хочете, щоб інформація про Вас передавалася таким чином, не використовуйте цю функцію.

  Міжнародні користувачі

Сайт контролюється і управляється Власенко М.М. в Україні. Якщо Ви заходите на сайт за межами України, Ви несете відповідальність за дотримання всіх місцевих законів. Ви погоджуєтеся з тим, що не будете використовувати Контент Сайту, доступ до якого здійснюється через Сайт в будь-якій країні будь-яким чином, забороненим будь-якими застосовними законами, обмеженнями або правилами.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтеся відшкодувати, захистити і убезпечити Власенко М.М., її працівників і представників, агентів і третіх осіб від будь-яких збитків, витрат, зобов’язань і витрат (включаючи розумні гонорари адвокатів), пов’язаних (або виникаючих) з використанням Вами Сайту, будь-якими опублікованими Вами для користувачів повідомленнями, порушеннями Вами будь-яких умов цієї Угоди, порушеннями будь-яких прав третіх осіб або порушеннями будь-яких чинних законів, правил або норм.

Відмова від відповідальності

ІНФОРМАЦІЯ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПРОДУКТИ І ПОСЛУГИ, ВКЛЮЧЕНІ АБО ДОСТУПНІ ЧЕРЕЗ САЙТ, МОЖУТЬ МІСТИТИ  НЕТОЧНОСТІ АБО ТИПОГРАФІЧНІ ПОМИЛКИ. ЗМІНИ періодично додаються ДО ІНФОРМАЦІЇ ТУТ. Власенко М.М.  МОЖЕ ЗРОБИТИ ПОЛІПШЕННЯ І / АБО ЗМІНИ НА САЙТІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

 Власенко М.М.  не робить ніяких заяв щодо придатності, надійності, доступності, своєчасності та точності інформації, програмного забезпечення, продуктів і послуг, пов’язаних з графікою, що містяться на сайті для будь-яких цілей. У МАКСИМАЛЬНО МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ВСЯ ТАКА ІНФОРМАЦІЯ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПРОДУКТИ, ПОСЛУГИ ТА ВІДПОВІДНА ГРАФІКА НАДАЮТЬСЯ “ЯК Є” БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ АБО УМОВ. Власенко М.М.  ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ  ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВСІ ГАРАНТІЇ І УМОВИ ЩОДО ЗАЗНАЧЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПОСЛУГ І ВІДПОВІДНОЇ ГРАФІКИ, У ТОМУ ЧИСЛІ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ АБО УМОВ ПОСТАВКИ.

 У МАКСИМАЛЬНО МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ Власенко М.М.  НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ І НЕПРЯМІ ЗБИТКИ, АБО УПУЩЕНУ ВИГОДУ, ЩО ВИНИКАЮТЬ АБО БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО ЕФЕКТИВНІСТЮ САЙТУ.

Припинення доступу / обмеження доступу

Власенко М.М.  залишає за собою право на власний розсуд припинити Ваш доступ до Сайту і пов’язаним з ним послуг або будь-якої їх частини в будь-який час без попереднього повідомлення. Ця угода регулюється законодавством України і використання Сайту є незаконним в будь-якій юрисдикції, в якій не застосовуються всі положення цих Умов, включаючи, крім іншого, цей розділ.

 Ви погоджуєтеся з тим, що між Вами і Власенко М.М.  не існує ніяких спільних підприємств, партнерських, трудових або агентських відносин в результаті даної угоди або використання Сайту. Виконання даної угоди Власенко М.М.  регулюється чинним законодавством і правовими процедурами, і ніщо з того, що міститься міститься в цій угоді не обмежує права Власенко М.М.  дотримуватися вимог уряду, суду і правоохоронних органів, що стосуються використання Вами Сайту або наданої Вами інформації. Якщо будь-яка частина цієї угоди буде визнана недійсною або не має законної сили відповідно до чинного законодавства, то недійсне або нездійсненне положення буде вважатися заміненим на дійсне і таким, що підлягає виконанню положенням, яке найбільш точно відповідає змісту початкового положення, а інша частина угоди залишається в силі.

 Якщо інше не зазначено в цьому документі, ця угода являє собою повну угоду між користувачем і Власенко М.М.  щодо Сайту і замінює собою всі попередні або одночасні повідомлення та пропозиції, будь то електронні, усні або письмові, між користувачем і Власенко М.М.  щодо Сайту. Друкована версія цієї угоди і будь-якого повідомлення, поданого в електронній формі, допускається в судовому або адміністративному порядку на підставі або у зв’язку з цією угодою в тій же мірі і на тих же умовах, що й інші ділові документи і записи, які первісно створені і зберігаються в друкованому вигляді.

Зміни Умов

Власенко М.М.  залишає за собою право на власний розсуд змінювати Умови, відповідно до яких пропонується Сайт. Сама остання версія Умов замінює всі попередні версії. Власенко М.М.   рекомендує Вам періодично переглядати Умови, щоб завжди бути в курсі наших оновлень.

 Звязок з нами

Власенко М.М.  вітає Ваші питання або коментарі щодо Умов.

 

Власенко М.М.  03113, вулиця Дегтярівська, будинок 49, кімната 27, Київ, Україна

 

Адреса електронної пошти:

hello@uberem.com.ua

 

Номер телефону:

+380 63 267 0396

 Діють з 1 січня 2019 року.