Правила та умови користування сайтом

Угода між Користувачем і ТОВ «УБЕРЕМ» та ФОП Немеш О.А.

Ласкаво просимо на www.uberem.com.ua.

Сайт www.uberem.com.ua (далі – “Сайт”) складається з різних веб-сторінок, якими, спільно управляють Товариство з обмеженою відповідальністю «УБЕРЕМ» і фізична особа-підприємець Немеш Олександра Андріївна (в подальшому “Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”). Сайт пропонується Вам за умови Вашої згоди без зміни з умовами, положеннями та повідомленнями, що містяться в даному документі (“Умови”). Використання Вами Сайту означає Вашу згоду з усіма такими Умовами. Ця Угода набуде чинності з моменту Вашого першого відвідування Сайту і буде діяти протягом усього терміну використання Вами Сайту. Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови і збережіть їх копію для довідки. Якщо Ви не згодні з нашими Умовами, просимо вас утриматися від використання Сайту.

www.uberem.com.ua є комерційним сайтом.

Використання сайту

Сайт являє собою онлайн сервіс замовлень на прибирання приміщень, який з’єднує споживачів клінінгових послуг (Замовників) і постачальників клінінгових послуг (Виконавців) з метою інформаційно-комунікаційного забезпечення надання якісних послуг з прибирання приміщень і підтримання чистоти.

За допомогою власної інформаційно-комунікаційної системи обробки і розподілу замовлень в сфері професійного прибирання приміщень і підтримання чистоти Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” надає послуги споживачам клінінгових послуг (Замовникам) і постачальникам клінінгових послуг (Виконавцям).

Публічна оферта про укладення договору між Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ” і Замовником чи Виконавцем знаходиться ТУТ.

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” надає Замовникам і Виконавцям виключно інформаційні, комунікаційні, організаційні, рекламні та/або інші послуги, пов’язані з обробкою і розміщенням замовлень на надання клінінгових послуг, без надання Замовникам гарантій щодо якості клінінгових послуг, що надаються Виконавцями (клінерами).

За умови технічної можливості Замовники і Виконавці можуть стати користувачами електронного кабінету, розташованого на Сайті. Порядок і Правила користування електронним кабінетом викладені ТУТ.

Не будучи стороною відносин між Замовником і Виконавцем (клінером), Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”, з метою забезпечення якісного і своєчасного надання послуг Виконавцем (клінером), особисто або через уповноваженого представника, може здійснювати контроль і нагляд за ходом і якістю прибирання (виконанням Замовлення), не втручаючись у діяльність Виконавця (клінера).

Якщо під час виконання Замовлення стане очевидним, що воно не буде виконане належним чином, Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”, за погодженням з Замовником, має право призначити Виконавцю (клінеру) строк для усунення недоліків, а в разі невиконання Виконавцем (клінером)  цієї вимоги доручити виправлення прибирання (передати Замовлення) іншому Виконавцю (клінеру) за рахунок Виконавця (клінера), який допустив виконання Замовлення неналежним чином.

За бажанням Замовника або у випадку необхідності, Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”, за погодженням з Замовником, має право передати Замовлення на прибирання кільком Виконавцям (клінерам), так зване “Спільне прибирання”. Виконавці (клінери)  у такому випадку діють як Спільні Виконавці (співклінери).  Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”, або уповноважений представник, може представляти всіх Спільних Виконавців (клінерів) у взаємовідносинах із Замовником, забезпечуючи координацію прибирання і розрахунки між Замовником і Спільними Виконавцями (клінерами).

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” надає можливість оформлення послуг з прибирання у вигляді електронного абонементу.

Електронний абонемент «УБЕРЕМ» представляє собою форму попереднього замовлення послуг з прибирання із сплатою наперед меншої суми ніж та, яку довелося б сплатити за звичайною ціною.

Електронний абонемент «УБЕРЕМ» надає право Замовнику – власнику абонента на отримання послуг з певної кількості прибирань визначеного приміщення протягом строку дії абонементу за заздалегідь встановленою ціною за умови попередньої оплати абонемента. 

Строк дії електронного абонементу «УБЕРЕМ» може становити: 1 місяці, 3 місяці, шість місяців, 12 місяців.

За погодженням із сервісом з прибирання «УБЕРЕМ» Замовник може придбати абонемент на користь третьої особи, яка набуває право на отримання послуг з певної кількості прибирань визначеного приміщення протягом строку дії абонементу.

Конфіденційність

Використання Вами Сайту регулюється Політикою конфіденційності Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ”. Будь ласка, ознайомтеся з Політикою конфіденційності, яка також поширюється на Сайт і інформує користувачів про нашу практику збору даних. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся на обробку даних і підтверджуєте, що всі надані Вами дані є точними.

Електронні комунікації

Відвідування Сайту або відправка електронних листів Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ” представляє собою електронні повідомлення. Ви погоджуєтеся отримувати електронні повідомлення  і погоджуєтеся з тим, що всі угоди і повідомлення, які Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” надає Вам в електронному вигляді, по електронній пошті і на Сайті, відповідають будь-яким юридичним вимогам, щоб такі угоди і повідомлення визнавалися письмовими.

Ваш обліковий запис

Якщо Ви використовуєте цей Сайт, Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності Вашого облікового запису і пароля, а також за обмеження доступу до Вашого комп’ютера, і Ви погоджуєтеся прийняти на себе відповідальність за всі дії, які відбуваються під Вашим обліковим записом або паролем. Ви не можете переуступати або іншим чином передавати свій обліковий запис іншій особі або організації. Ви визнаєте, що Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” не несе відповідальності за доступ третіх осіб до Вашого облікового запису в результаті крадіжки або незаконного привласнення Вашого облікового запису. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” і його партнери залишають за собою право відмовити або скасувати обслуговування, закрити облікові записи або видалити їх, або редагувати контент на власний розсуд.

Діти до чотирнадцяти років

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” збирає особисту інформацію від дітей віком до чотирнадцяти років. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” надає інформацію про практику використання персональних даних для дітей на домашній сторінці і всюди, де Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” свідомо збирає персональні дані від дітей на Сайті. Якщо Вам не виповнилося чотирнадцять років, Ви повинні попросити дозволу у своїх батьків або опікуна на використання цього Сайту. Якщо Ви є батьком і у вас є питання щодо практики збору даних, будь ласка, зв’яжіться з Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ” , використовуючи інформацію, зазначену в кінці цієї Угоди. Якщо Вам не виповнилося 18 років, Ви можете використовувати Сайт тільки з дозволу батьків або опікунів.

Посилання на сторонні сайти / Сторонні сервіси

Сайт може містити посилання на інші сайти ( “Пов’язані сайти”). Пов’язані сайти не перебувають під контролем Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ”, і Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”  не несе відповідальності за зміст будь-якого пов’язаного сайту, включаючи, крім іншого, будь-яке посилання, що міститься на пов’язаному сайті, або будь-які зміни або оновлення пов’язаного сайту. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” надає Вам ці посилання тільки для зручності, і розміщення будь-якого посилання не означає схвалення Сервісом  з прибирання “УБЕРЕМ”  сайту або будь-якого зв’язку з його операторами.

Деякі послуги, що надаються через Сайт, надаються сторонніми сайтами і організаціями. Використовуючи будь-який продукт, послугу або функціонал, що надаються з домену www.uberem.com.ua, Ви тим самим підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” може передавати таку інформацію та дані будь-якій третій стороні, з якою Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” має договірні відносини.

Незаконне або заборонене використання / Інтелектуальна власність

Вам надається невиключна, що не підлягає передачі, відклична ліцензія на доступ і використання Сайту строго відповідно до цих Умов використання. Як умова використання Вами Сайту ви гарантуєте Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ”, що Ви не будете використовувати Сайт в будь-яких цілях, які є незаконними або забороненими цими Умовами. Ви не можете використовувати Сайт будь-яким чином, який може пошкодити, відключити, перевантажувати або погіршити роботу Сайту або перешкодити використанню Сайту будь-яким іншим способом. Ви не можете отримувати або намагатися отримати будь-які матеріали або інформацію за допомогою будь-яких засобів, що не були навмисно надані або не передбачені на Сайті.

  Весь контент, включений до складу Сайту, такий як текст, графіка, логотипи, зображення, а також їх компіляція і будь-яке програмне забезпечення, що використовується на Сайті, є власністю Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ” або його постачальників і захищений авторським правом та іншими законами, які захищають інтелектуальну власність і права власності. Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх застережень про авторські права та інші права власності, або інші обмеження, що містяться в будь-якому такому контенті, і не вносити в нього ніяких змін.

  Ви не будете змінювати, публікувати, передавати, перепроектувати, брати участь в передачі або продажу, створювати похідні роботи або будь-яким чином використовувати будь-який контент, повністю або частково, знайдений на Сайті. Зміст сайту не призначений для перепродажу. Використання вами Сайту не дає Вам права на будь-яке несанкціоноване використання будь-якого захищеного контенту, і, зокрема, Ви не будете видаляти або змінювати будь-які права власності або повідомлення про права в будь-якому контенті. Ви будете використовувати захищений контент виключно для особистого використання і не будете використовувати цей контент іншим чином без письмового дозволу Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ” і власника авторських прав. Ви погоджуєтеся з тим, що не купуєте ніяких прав власності на будь-якої захищений контент. Вам не надаються ніякі ліцензії, неявні або уявні, на інтелектуальну власність Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ” або його  ліцензіарів, за винятком випадків, явно зазначених у цій Угоді.

Послуги зв’язку

Сайт може містити оголошення, області чату, групи новин, форуми, спільноти, особисті веб-сторінки, електронні кабінети, календарі та / або інші засоби обміну повідомленнями або інформацією, призначені для того, щоб Ви могли спілкуватися з широким загалом або з групою (далі, “Служба зв’язку”), Ви погоджуєтесь використовувати Службу зв’язку тільки для розміщення, відправки та отримання повідомлень та матеріалів, які є належними і пов’язані з конкретною послугою зв’язку.

  Як приклад, але не в якості обмеження, Ви погоджуєтеся з тим, що при використанні Служби зв’язку ви не будете: обмовляти, ображати, переслідувати, погрожувати або іншим чином порушувати законні права (такі як права на недоторканність приватного життя і публічність) інших осіб; публікувати, завантажувати або поширювати будь-яку неприйнятну, образливу, наклепницьку і таку, що порушує права інформацію, непристойні чи незаконні предмети обговорення, заголовки, назви і матеріали; завантажувати файли, що містять програмне забезпечення або інші матеріали, захищені законами про інтелектуальну власність (або правами на недоторканність приватного життя), якщо Ви не володієте або не контролюєте права на них або не отримали всі необхідні погодження; завантажувати файли, що містять віруси, пошкоджені файли або будь-яке інше подібне програмне забезпечення або програми, які можуть пошкодити роботу іншого комп’ютера; рекламувати або пропонувати продавати або купувати будь-які товари або послуги для будь-яких комерційних цілей, якщо тільки така Послуга зв’язку спеціально не дозволяє такі повідомлення; проводити або направляти опитування, конкурси, реалізовувати шахрайські схеми; завантажувати будь-який файл, опублікований іншим користувачем Служби зв’язку, який, як Ви знаєте або повинні знати, не може бути законно поширений таким чином; фальсифікувати або видаляти будь-які авторські атрибути, юридичні або інші належні повідомлення або пропрієтарні позначення або ярлики походження або походження програмного забезпечення або інших матеріалів, що містяться в завантаженнях, обмежувати або забороняти будь-якому іншому користувачеві використовувати і користуватися Послугами зв’язку; порушувати будь-який кодекс поведінки або інші керівні принципи, які можуть бути застосовані для будь-якої конкретної служби зв’язку; збирати або іншим чином використовувати інформацію про інших осіб, включаючи адреси електронної пошти, без їх згоди; порушувати будь-які діючі закони або положення.

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” не зобов’язаний контролювати Послуги зв’язку. Проте, Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”  залишає за собою право переглядати матеріали, розміщені у службі зв’язку, і видаляти будь-які матеріали на свій розсуд. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” залишає за собою право припинити Ваш доступ до будь-якої або до всіх послуг зв’язку в будь-який час без повідомлення та з будь-якої причини.

  Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” залишає за собою право в будь-який час розкривати будь-яку інформацію, необхідну для задоволення будь-якого застосовного закону, постанови, судового процесу або урядового запиту, або для редагування, відмови в розміщенні або видаленні будь-якої інформації або матеріалів, повністю або частково, на Сайті на власний розсуд.

  Завжди будьте обережні при наданні особистої інформації про себе або своїх дітей в будь-який Службі зв’язку. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” не контролює і не схвалює зміст, повідомлення або інформацію, виявлену в будь-якої Службі зв’язку, і, отже, Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” не несе ніякої відповідальності по відношенню до комунікаційних послуг і будь-яких дій, пов’язаних з Вашою участю в будь-якій Службі зв’язку. Менеджери і оператори не є уповноваженими представниками Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ”, і їхні погляди не обов’язково відображають точку зору Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ”.

  На матеріали, завантажені в Службу зв’язку, можуть бути накладені обмеження на використання, відтворення та / або розповсюдження. Ви несете відповідальність за дотримання таких обмежень, якщо завантажуєте матеріали.

Матеріали, представлені на Сайті або розміщені на будь-який веб-сторінці Сайту

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” не претендує на право власності на матеріали, які ви надаєте на Сайт (включаючи відгуrи та пропозиції) або розміщуєте, завантажуєте, вводите або відправляєте на будь-який сайт Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ”  або його супутні сервіси (надалі “Матеріали”). Проте, публікуючи, завантажуючи, вводячи, надаючи або відправляючи Ваші Матеріали, Ви надаєте Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ”, його іншим Сайтам і необхідним субліцензіатам дозвіл на використання Ваших Матеріалів включаючи, без обмежень, права на: копіювання, поширення, передачу, публічну демонстрацію, відтворення, редагування, переклад і переформатування Ваших наданих Матеріалів; і публікацію Вашого імені в зв’язку з наданими Вами Матеріалами.

  Ніяка компенсація не буде виплачена щодо використання Ваших наданих Матеріалів, як передбачено в цьому документі. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” не зобов’язаний публікувати або використовувати будь-які Матеріали, які Ви можете надати, і може видалити будь-який Матеріал в будь-який час на свій розсуд.

  Розміщуючи, завантажуючи, вводячи, надаючи або відправляючи свої Матеріали, Ви гарантуєте і підтверджуєте, що володієте або іншим чином контролюєте всі права на свої Матеріали, як описано в цьому розділі, включаючи, крім іншого, усі права, необхідні для надання, публікації, завантаження, введення або відправки Матеріалів.

Сторонні облікові записи

Ви зможете підключити свій обліковий запис на Сайті до сторонніх облікових записів. Підключивши свій обліковий запис на сайті до Вашого стороннього облікового запису, Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що підтверджуєте Вашу згоду на постійне надання інформації про Вас іншим (відповідно до Ваших налаштувнням конфіденційності на цих сторонніх сайтах). Якщо ви не хочете, щоб інформація про Вас передавалася таким чином, не використовуйте цю функцію.

  Міжнародні користувачі

Сайт контролюється і управляється Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ” в Україні. Якщо Ви заходите на сайт за межами України, Ви несете відповідальність за дотримання всіх місцевих законів. Ви погоджуєтеся з тим, що не будете використовувати Контент Сайту, доступ до якого здійснюється через Сайт в будь-якій країні будь-яким чином, забороненим будь-якими застосовними законами, обмеженнями або правилами.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтеся відшкодувати, захистити і убезпечити Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”, його працівників і представників, агентів і третіх осіб від будь-яких збитків, витрат, зобов’язань і витрат (включаючи розумні гонорари адвокатів), пов’язаних (або виникаючих) з використанням Вами Сайту, будь-якими опублікованими Вами для користувачів повідомленнями, порушеннями Вами будь-яких умов цієї Угоди, порушеннями будь-яких прав третіх осіб або порушеннями будь-яких чинних законів, правил або норм.

Відмова від відповідальності

ІНФОРМАЦІЯ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПРОДУКТИ І ПОСЛУГИ, ВКЛЮЧЕНІ АБО ДОСТУПНІ ЧЕРЕЗ САЙТ, МОЖУТЬ МІСТИТИ  НЕТОЧНОСТІ АБО ТИПОГРАФІЧНІ ПОМИЛКИ. ЗМІНИ періодично додаються ДО ІНФОРМАЦІЇ ТУТ. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” МОЖЕ ЗРОБИТИ ПОЛІПШЕННЯ І / АБО ЗМІНИ НА САЙТІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” не робить ніяких заяв щодо придатності, надійності, доступності, своєчасності та точності інформації, програмного забезпечення, продуктів і послуг, пов’язаних з графікою, що містяться на сайті для будь-яких цілей. У МАКСИМАЛЬНО МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ВСЯ ТАКА ІНФОРМАЦІЯ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПРОДУКТИ, ПОСЛУГИ ТА ВІДПОВІДНА ГРАФІКА НАДАЮТЬСЯ “ЯК Є” БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ АБО УМОВ. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ  ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВСІ ГАРАНТІЇ І УМОВИ ЩОДО ЗАЗНАЧЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПОСЛУГ І ВІДПОВІДНОЇ ГРАФІКИ, У ТОМУ ЧИСЛІ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ АБО УМОВ ПОСТАВКИ.

  У МАКСИМАЛЬНО МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ І НЕПРЯМІ ЗБИТКИ, АБО УПУЩЕНУ ВИГОДУ, ЩО ВИНИКАЮТЬ АБО БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО ЕФЕКТИВНІСТЮ САЙТУ.

Припинення доступу / обмеження доступу

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” залишає за собою право на власний розсуд припинити Ваш доступ до Сайту і пов’язаним з ним послуг або будь-якої їх частини в будь-який час без попереднього повідомлення. Ця угода регулюється законодавством України і використання Сайту є незаконним в будь-якій юрисдикції, в якій не застосовуються всі положення цих Умов, включаючи, крім іншого, цей розділ.

  Ви погоджуєтеся з тим, що між Вами і Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ”   не існує ніяких спільних підприємств, партнерських, трудових або агентських відносин в результаті даної угоди або використання Сайту. Виконання даної угоди Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ” регулюється чинним законодавством і правовими процедурами, і ніщо з того, що міститься міститься в цій угоді не обмежує права Сервісу з прибирання “УБЕРЕМ” дотримуватися вимог уряду, суду і правоохоронних органів, що стосуються використання Вами Сайту або наданої Вами інформації. Якщо будь-яка частина цієї угоди буде визнана недійсною або не має законної сили відповідно до чинного законодавства, то недійсне або нездійсненне положення буде вважатися заміненим на дійсне і таким, що підлягає виконанню положенням, яке найбільш точно відповідає змісту початкового положення, а інша частина угоди залишається в силі.

  Якщо інше не зазначено в цьому документі, ця угода являє собою повну угоду між користувачем і Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ” щодо Сайту і замінює собою всі попередні або одночасні повідомлення та пропозиції, будь то електронні, усні або письмові, між користувачем і Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ” щодо Сайту. Друкована версія цієї угоди і будь-якого повідомлення, поданого в електронній формі, допускається в судовому або адміністративному порядку на підставі або у зв’язку з цією угодою в тій же мірі і на тих же умовах, що й інші ділові документи і записи, які первісно створені і зберігаються в друкованому вигляді.

Зміни Умов

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”  залишає за собою право на власний розсуд змінювати Умови, відповідно до яких пропонується Сайт. Сама остання версія Умов замінює всі попередні версії. Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” рекомендує Вам періодично переглядати Умови, щоб завжди бути в курсі наших оновлень.

 Зв’язок з Сервісом з прибирання “УБЕРЕМ”.

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ” вітає Ваші питання або коментарі щодо Умов.

Сервіс з прибирання “УБЕРЕМ”,

03113, вулиця Дегтярівська, будинок 49, кімната 27, Київ, Україна

Адреса електронної пошти:

hello@uberem.com.ua

Номер телефону:

+380 63 267 0396

  Діють з 1 січня 2019 року (в редакції від 02.11.2020 р.).