0%
Уберем

Прибирання котеджів в передмісті Києва

Скільки коштує прибирання котеджів в Києві?

Ми постараємося дати коротку відповідь про вартість прибирання котеджів в Києві і конкурентні переваги нашого сервісу.

Прибирання великого будинку або котеджу займає багато часу. Якщо ви зайнята людина і живете в мегаполісі, наприклад в нашій столиці – Києві, у вас немає вільного часу. Ви витрачаєте багато часу для дороги на роботу і з роботи. Навіщо витрачати вільний час на те, що можна довірити професіоналам?

Сервіс “УБЕРЕМ” надає різноманітні послуги з прибирання, одне з них – професійне генеральне прибирання будинку (котеджу) в Києві і за Києвом. Таке прибирання ми тарифікуємо погодинно. Наш клінер своїм досвідченим поглядом оцінює фронт роботи і каже скільки часу йому знадобиться на прибирання. Така оцінка займає до 15 хвилин часу. Ми враховуємо всі деталі, які може продовжити час прибирання і відразу озвучуємо їх.

Прибирання котеджів в місті Київ

Ми завжди хочемо знати, що клієнт повністю ознайомлений з нашим регламентом роботи і тарифами. Прибирання котеджів в місті Київ – це великий відсоток від наших прибирань. Кожен клінер зробив уже в середньому по 30 прибирань в котеджах (будинках).

Ні в якому разі клінери не зволікатимуть час прибирання, ми працюємо максимально чесно і прозоро з нашими клієнтами. Від розміру будинку залежать і години прибирання. В нашій хроніці є прибирання котеджів в місті Київ від 2 годин до 24 годин (прибирання тривала два дні по 12 годин).

Ми з розумінням ставимося до потреб як клієнта, так і клінера. У котеджні селища ми виїжджаємо тільки в тому випадку, якщо до них можна дістатися громадським транспортом або якщо клієнт готовий забрати клінера від найближчого метро або зупинки.

Клієнтам не потрібно надавати жодних коштів та витратні матеріали – ми приїжджаємо з усім своїм. Вся наша хімія відзначена “ЕКО-лейблом” і не шкодить вашому здоров’ю і навколишньому середовищу. Ми можемо помити вікна майже будь-якої складності в будинку, за умови, що клієнт надасть драбину або іншу надійну стійку поверхню, на якій нашому клінера буде зручно і безпечно.

У наших клінерів є професійні склізи для миття вікон, які зроблені в Італії. Вони можуть допомогти вам зробити ваші вікна ідеально чистими. Якщо будинок або котедж занадто великий, ми можемо надати вам послуги двох клінерів, вони впораються набагато швидше. Якщо ви хочете прибрати ваш будинок максимально швидко і якісно – звертайтеся в сервіс “УБЕРЕМ”. Також ми надаємо послуги по прибиранню квартир у Києві.

Добре. А якщодо цін?

погодинний тариф
250 грн/год
погодинно

Оцініть, наскільки ми були корисні

[Всього голосів: 0    Cередній: 0/5]