Відгуки про нашу роботу

Середня оцінка наших прибирань:

4.44/5
4.44
Залиште свій відгук
Добрый день! 1 октября у меня проводилась уборка представителем компании Уберем. Все получилось прекрасно: клинер Елена профессионально и старательно вымыла все окна и сделала уборку во всей квартире. Все мои пожелания были учтены. И сама Елена - на редкость приятный интеллигентный человек, тактичный и внимательный. Она даже сумела расположить к себе мою 94-летнюю маму, а это мало кому удается. Для меня это было очень важно, чтобы не было дискомфорта. Я всем осталась довольна и впредь буду пользоваться услугами компании Уберем и , по возможности, клинера Елены. Большое спасибо!
5
5
Храпачевська Світлана 07/10/2021
Світлано, ми безмежно раді, що вам сподобалося прибирання! Для нас це дуже цінно! Клінеру Олені обов'язково передамо ваші приємні слова. Дякуємо вам за довіру та чекаємо на зустріч на наступному прибиранні!
Уберём
Редактор 07/10/2021
Я дуже задоволена! Квартира мого батька була досить занедбана, і я думала, що багато чого (кухня, ванна кімната) доведеться повністю переробляти. Але команда під керівництвом Ігоря Данильченка за один день зробила просто диво. Вся квартира чиста, сяюча, відмили все так, як я і мріяти не могла. Вікна вимили настільки, що скло прозоре наче повітря, я булі вражена. Про якісь моменти, які неможливо було відчистити повністю, мене попередили і все показали та детально пояснили, чому вийшло саме так. А ще дали декілька порад про те, як краще пдтримувати чистоту. Я вражена і дуже вдячна команді! І вже рекомендувала цей сервіс своїм знайомим, тому що це дійсно висока якість прибирання
5
5
Катерина 26/08/2021
Катерина, дякуємо за такий відвертий зворотній зв'язок! Ми дуже задоволені, що прибирання вам сподобалося) Для нас це найголовніше. Вже чекаємо на нашу наступну зустріч на прибиранні.
Уберём
Редактор 27/08/2021

Залиште свій коментар

Ваша оцінка:
4/5