0%
Уберем

Прибирання 3-кімнатної квартири в Києві

Мамі з трьома або навіть двома дітьми не під силу знайти час, щоб приділити собі або чоловікові, нічого не кажучи вже про прибирання в квартирі. Зазвичай, коли приходять вихідні, то кожна поважаюча себе жінка перетворюється на робота, який готує, пере і прибирає.

Добре, якщо завжди є кому допомогти або сім’я маленька, а коли в будинку 2 і більше дітей, то по-перше вас вічно будуть відволікати, по-друге ефект від такого прибирання збережеться максимум на 2 години (якщо Вам пощастить). Або, коли ти “вері бізі” і буваєш вдома тільки для того, щоб прийняти душ і поспати, а завжди на роботі.

Можна звичайно і не прибирати, але тоді є небезпека знайти цвіль в холодильнику, або величезні, немов снігові, грудки пилу під ліжком. Дихати таким протипоказане, жити з цим ще гірше. Тепер прибирання трикімнатної квартири в місті Київ на наших плечах.

Вартість прибирання 3 кімнатної квартири

Нам не важлива площа, хоч 200, хоч 60 квадратних метрів, вартість прибирання Вашої трьошки стандартна. Скільки ж коштує прибрати 3-кімнатну квартиру і що ходить в цю вартість? До Вас приїде один клінер, це завжди жінка, довіряти чоловікам питання прибирання – маячня.

Клінер візьме з собою всю хімію (якщо вдома є алергіки, малюк або вагітні, то краще попередьте, ми візьмемо безпечні еко-засоби), швабру, скліз для стекол, набір серветок і ще багато дрібниць для прибирання.

Якщо у Вас є пилосос, то ми попросимо воспользваться їм, якщо немає – візьмемо свій, нам не складно 🙂 Ми спеціально розробили 4 види прибирання:

1. Базове (таке собі генеральне).
2. Підтримуюче – його слоган “підтримувати чистоту, але не наводити”.
3. Погодинне (тут вже балом керуєте ви і ми робимо те, що потрібно).
4. Генеральне прибирання бригадою від 35 грн. за кв.м до 120 грн.

Кожен клієнт при замовленні може собі вибрати один з цих видів, бажано попередньо прочитати про них на сайті або ж запитати у менеджера. Якщо не включаючи жодних додаткових сервісів, то ціна базового прибирання трьошки – 1400 грн, що підтримує – 850 і погодинно – 250 грн/год.

Вартість прибирання 3х кімнатної квартири в залежності від виду прибирання

Вид прибирання Опис Ціна
Базове прибирання грунтовне прибирання, при якому чистимо всі стійкі плями і забруднення, миємо всі меблі з фасадів 1400 грн
Підтримуюче прибирання легке прибирання, в якому ми НЕ миємо кахель, стіни душової кабіни, фасади кухонних гарнтітурів 850 грн
Погодонний тариф Ви самі визначаєте клінеру основний фронт робіт. Наприклад, якщо потрібно тільки помити підлогу і ванну і кухню. Тобто базове прибирання – занадто багато, а підтримучуєте – занадто мало. Погодинний тариф – це щось середнє.  250 грн/год
Генеральне прибирання приїжджає бригада з проф. технікою, різними наборами хімії для різних типів поверхонь. У квартирі – велика кількість жирових забруднень/нальотів, велика кількість меблів (їх потрібно помити всередині) від 35 грн. за кв.м до 120 грн

Деякі види клінінгових послуг не виконуються щотижня і називаються додатковими сервісами. Вони НЕ входять в базове і підтримуюче прибирання (якщо Ви замовляєте разово). Це можуть бути:

  • миття вікон;
  • мийка холодильника зсередини;
  • чистка мікрохвильовій печі;
  • миття посуду;
  • прасування білизни і багато іншого.

Більш детально дивіться в таблиці. 

Дод. сервіс Вартість
Мийка духовки (всередині) 160 грн
Мийка холодильника (всередині/порожній)
110 грн
Мийка холодильника (всередині/з продуктами)  
210 грн
Мийка мікрохвильовки (всередині)  
110 грн
Балкон (стандартний)
110 грн
Балкон (великий)  
210 грн
Лоток домашнього вихованця 110 грн
Додатковий санвузол 210 грн
Витяжка (всередині)
250 грн/час
Миття посуду
160 грн/час
Помити стіни 250 грн/час
Прасування
160 грн/час
Усередині шафок 160 грн/час
Вікна при замовленні збирання 55 грн/окно 130см * 140см (з одного боку); 110 грн/вікно 130см * 140см (з двох сторін)
Вікна без замовлення прибирання 80 грн/вікно 130см * 140см (з одного боку); 160 грн/вікно 130см * 140см (з двох сторін)

Такі сервіси як правило оплачуються окремо. Якщо це погодинний тариф або генеральне прибирання бригадою – тоді такі дод.сервіси входять у вартість прибирання.

У наступній таблиці Ви побачите актуальні ціни на розширені клінінгові послуги і зможете розрахувати вартість прибирання з їх урахуванням:

Вартість за 1 кв. м. Умови, при яких можлива така вартість
35 грн/м2 квартира порожня, без меблів, немає жирових забруднень/нальотів.
55 грн/м2 присутня мінімальна кількість меблів, немає жирових забруднень/нальотів.
65 грн/м2 мебльована квартира (кухня, тумби, диван, ліжко, шафки), але без особистих речей.
75-85 грн/м2 велика кількість жирових забруднень/нальотів, велика кількість меблів (їх потрібно помити всередині).
100-120 грн/м2 квартира після пожежі, потопу або коли прорвало каналізацію 🙂
Вікна 130 грн за 1 м2 мийки вікон.

Якщо розглядати генеральне прибирання, вартість прибирання 3х кімнатної квартири можна розрахувати використовуючи нашу таблицю.

Скільки коштує прибрати 3-кімнатну квартиру в Києві у приватної особи? Дешевше в рази, але ви ніяк не застрахуете свої особисті речі, вам ніхто не відшкодує розбиту вазу або пошкоджену техніку, ніколи.

У кожного 100% виникало питання в голові “як же швидко прибрати 3-кімнатну квартиру”? Просто зателефонуйте нам, визначитеся з датою і часом, і будьте готові зайнятися своїми справами або відпочивати поки УБЕРЕМ наводить порядок у вашому домі. Ми впевнені, що після першої прибирання ми подружимося і будемо бачитися набагато частіше.

Гаразд. А як щодо цін?

Базове
1400 грн.
6-7 год
Підтримуюче
850 грн.
4-5 год
Базове (за передплатою)
1300 грн.
6-7 год
Підтримуюче (за передплатою)
800 грн.
4-5 год

100 по 5ти бальною шкалою! Я в захваті!) Це приголомшливо, і особливо тому приголомшливо, що Людмила змогла приїхати буквально через кілька годин.

Катя Іванюк, Assistant Floor Manager

Замовляла прибирання по дуже наполегливій рекомендації своїх друзів)І залишилася дуже задоволена! Все вчасно, швидко, професійно.

Інеса Єгорова, соінвестор

У нас було 4 прибирання, все клінери просто розумничка!
Працюють швидко, ретельно, тихо.
Дуже зручний сервіс, траплялося що викликали помошница з вечора на ранок.

Ольга Монрова

Користуємось послугами компанії вже третій місяць і дуже задоволені! Зручно, якісно, акуратно!

Тетяна Андрущенко

Оцініть, наскільки ми були корисні

[Всього голосів: 1    Cередній: 5/5]