0%
Уберем

Прибирання 1-кімнатної квартири в Києві

Прибирання 1-кімнатної Квартири в Києві

Зазвичай прибирання однокімнатної квартири займає близько 6-7-ми годин у середньостатистичної людини, а у деяких і цілий день. Якщо Вам дозволяє це робити робочий графік, якщо багато вихідних або хоча б два, то в теорії можна і один присвятити прибиранню.

Але на практиці цей один день дуже цінний і не хочеться витратити його на пил і бруд. Бути може варто вже довірити прибирання якомусь професіоналові? Може бути у нього вийти набагато швидше і якісніше?

А зекономлений час можна провести за читанням книги, лежанням на ліжку, прогулянкою з собакою або дітьми, приділити час собі або сходити з подружками на бранч.

Сервіс УБЕРЕМ зможе Вам допомогти з питанням збирання і, можливо, забути про нього раз і назавжди.

Прибирання однокімнатної квартири не включаючи в себе мийку холодильника, мікрохвильової печі, духовки, шаф всередині, балкона, вікон і прасування займе не більше 4-х годин.

Вартість прибирання 1-кімнатної квартири

Стандартна вартість прибирання 1-кімнатної квартири, незалежно від площі має фіксовану ціну – 750 грн. При бажанні, в нього можна буде включити різні додаткові сервіси, вартість яких Ви можете дізнатися подивившись у нас на сайті або ж запитавши про це менеджера, так само на сайті, в розділі калькулятор, Ви зможете самі прорахувати собі вартість в будь-який час доби.

Вартість збирання 1-кімнатної квартири в залежності від виду прибирання

Вид прибирання Опис Ціна
Базове прибирання грунтовне прибирання, при якому ми чистимо всі стійкі плями і забруднення, миємо всі меблі з фасадів 750 грн
Підтримуюче прибирання легке прибирання, в якому ми НЕ миємо кахель, стіни душової кабіни, фасади кухонних гарнтітуров 550 грн
Погодинний тариф Ви самі позначаєте клінеру основний фронт робіт. Наприклад, якщо потрібно тільки помити підлогу і ванну і кухню. Тобто базове прибирання – занадто багато, а підтримуюче – занадто мало. Погодинний тариф – це щось середнє.  250 грн/год
Генеральне прибирання приїжджає бригада з проф. технікою, різними наборами хімії для різних типів поверхонь. У квартирі – велика кількість жирових забруднень /нальотів, велика кількість меблів (їх потрібно помити всередині) від 35 грн. за кв.м до 120 грн

Деякі види клінінгових робіт не виконуються щотижня і називаються додатковими сервісами. Вони НЕ входять в базове і підтримуюче прибирання (якщо Ви замовляєте разово). Це можуть бути:

  • мийка вікон;
  • мийка холодильника зсередини;
  • чистка мікрохвильової печі;
  • миття посуду;
  • прасування білизни і багато іншого.

Більш детально дивіться в таблиці. 

Дод.сервіс Вартість
Мийка духовки (всередині) 160 грн
Мийка холодильника (всередині/пустий)
110 грн
Мийка холодильника (всередині/з продуктами)  
210 грн
Мийка мікрохвильовки (всередині)  
110 грн
Балкон (стандартний)
110 грн
Балкон (великий)  
210 грн
Лоток домашнього улюбленця 110 грн
Додатковий санвузол 210 грн
Витяжка (всередині)
250 грн/год
Миття посуду
160 грн/год
Помити стіни 250 грн/год
Глажка
160 грн/год
Усередині шафок 160 грн/год
Вікна при замовленні збирання 55 грн/вікно 130см * 140см (з однієї сторони) 110 грн / вікно 130см * 140см (з двох сторін)
Вікна без замовлення прибирання 80 грн/вікно 130см * 140см (з однієї сторони) / 160 грн/вікно 130см * 140см (з двох сторін)

Такі сервіси як правило оплачуються окремо. Якщо це погодинний тариф або генеральне прибирання бригадою – тоді такі дод.сервіси входять у вартість прибирання.

Зверніться до нас і підтримуюче або генеральне прибирання 1-кімнатної квартири буде виконане якісно і в найкоротші терміни.

Обіцяємо, що за день до прибирання ми нагадаємо вам про себе, ввечері Вам прийде фото клінера. Ми дбаємо про Вашу безпеку і переживаємо, щоб Ви в будинок не пустили чужу людину собі в будинок. Після прибирання обіцяємо залишити чистоту, чек-лист з відмітками, смачний пряник і наші фірмові красиві наклейки, а так само гарний настрій і посмішку.

Гаразд. А як щодо цін?

базове
750 грн
3-3,5 год
підтримуюче
550 грн
2-2,5 год
базове (за передплатою)
700 грн
3-3,5 год
підтримуюче (за передплатою)
500 грн
2-2,5 год

Що кажуть клієнти про нас

Спасибі, Уберем, за швидке і якісне прибирання моєї нещасної квартири. Моя однушка тепер блищить і сяє.
Марина Колосова, керівник проектів
Моя однокімнатна квартира вимагає більш ніж 6-ти годин ретельного прибирання раз в два тижні. І клінери сервісу УБЕРЕМ на ура з цим справляються.
Карина Карпенко, Recruitment Consultant
Я холостяк, встигаю забруднити, що 3-ку, що однушку за тиждень. Благо з'явився крутий сервіс УБЕРЕМ, який допомагає мені вирішити цю проблему.
Евгений Лаврентьев, Managing Partner

Оцініть, наскільки ми були корисні

[Всього голосів: 0    Cередній: 0/5]