0%
Уберем

Прибирання 2-кімнатної квартири в Києві

Прибирання двокімнатної квартири – це досить таки тривалий і складний процес, який не хочеться виконувати самому. Добре, якщо велика сім’я або є діти і на кого-завгодно можна перекинути питання прибирання.

Або добре, якщо дружина не працює і може приділяти час прибирання. Ну а взагалі пропаща це справа – прибирання, і цією справою повинен зайнятися професіонал. А якщо приїжджають гості або мама з візитом несподівано вирішила наглянуть?

Вистачати ганчірки і бігати з відрами не надто полювання, тим більше, що часу в обріз і потрібно все встигнути.

Якщо за запитом “прибирання двокімнатної квартири ціна Київ” вам висвітилися сайти з надзвичайними цінами, то поспішаємо Вас заспокоїти, адже прибирання у нас може коштувати 1000 гривень, а може і 500 – це займе дві години прибирання 1-го клінера. За ці дві години наш клинер прибере ті кімнати, які в пріоритеті). Ми завжди намагаємося допомогти Вам, і вже виходячи з Вашого бюджету запропонувати певний формат прибирання. Без чистої квартири не залишимо в будь-якому випадку 🙂

Вартість прибирання 2х кімнатної квартири

Наш клінер зможе прибрати двухкомнаятную квартиру в Києві за 5-6 годин, але це не при важких забрудненнях в кухні або ж у ванній, не включаючи перебір всього гардероба і складання речей в шафі.

Клінер обов’язково уточнить у Вас якісь додаткові сервіси потрібно включити в збирання, на що звернути увагу, що важливіше вичистити або помити, що куди поставити. А менеджер по телефону докладно опише, яким чином помиють ту чи іншу річ, прорахує повну вартість прибирання і побажає гарного дня.

А якщо Ви хочете, щоб квартира стала чистою не докладаючи зусиль і не витрачаючи на це свій час, то наш клінер зможе приїхати до Вас на роботу за ключем, після виконати прибирання Вашої двокімнатної квартири і повернути ключі, ну або ж дочекатися Вас вдома, щоб ви перевірили прибирання.

Вид прибирання Опис Ціна
Базове прибирання грунтовне прибирання, при якій ми чистимо все стійкі плями і забруднення, моєму всі меблі з фасадів 1400 грн
Підтримуюче прибирання легке прибирання, в якому ми НЕ миємо кахель, стіни душової кабіни, фасади кухонних гарнтітурів 850 грн
Погодинний тариф Ви самі позначаєте клінеру основний фронт робіт. Наприклад, якщо потрібно тільки помити підлогу і ванну і кухню. Тобто базове прибирання – занадто багато, а підтримуюче – занадто мало. Погодинний тариф – це щось середнє.  250 грн/год
Генеральне прибирання приїжджає бригада з проф. технікою, різними наборами хімії для різних типів поверхонь. У квартирі – велика кількість жирових забруднень/нальотів, велика кількість меблів (їх потрібно помити всередині) від 35 грн. за кв.м до 120 грн

Деякі види клінінгових робіт не виконуються щотижня і називаються додатковими сервісами. Вони НЕ входять в базове і підтримуюче прибирання (якщо Ви замовляєте разово). Це можуть бути:

  • мийка вікон;
  • прибирання балкона;
  • мийка всередині мікрохвильовки;
  • миття посуду;
  • прасування.

Більш широкий перелік цін представлений нижче. 

Дод.сервіс Вартість
Мийка духовки (всередині) 160 грн
Мийка холодильника (всередині/пустий)
110 грн
мийка холодильника (всередині/з продуктами)  
210 грн
Мийка мікрохвильовки (всередині)  
110 грн
Балкон (стандартний)
110 грн
Балкон (великий)  
210 грн
Лоток домашнього улюбленця 110 грн
Додатковий санвузол 210 грн
Витяжка (всередині)
250 грн/год
Миття посуду
160 грн/год
Помити стіни 250 грн/год
Прасування
160 грн/год
Усередині шафок 160 грн/год
Вікна при замовленні збирання 55 грн / вікно 130см * 140см (з одного боку) 110 грн / вікно 130см * 140см (з двох сторін)
Вікна без замовлення прибирання 80 грн / вікно 130см * 140см (з одного боку) 160 грн / вікно 130см * 140см (з двох сторін)

Такі сервіси як правило оплачуються окремо. Якщо це погодинний тариф або генеральне прибирання бригадою – тоді такі дод.сервіси входять у вартість прибирання.

Обов’язково після себе клинер залишить Вам наш смачний мирні пряник, чистоту, блиск, приємний запах, а сміття і думки про прибирання забере з собою. Зверніться до нас і попрощайтеся з пилом, брудом, сміттям у вашій двокімнатній квартирі.

Гаразд. А як щодо цін?

базове
1075 грн.
4-5 год
підтримуюче
700 грн.
3 год
базове (за передплатою)
975 грн.
4-5 год
підтримуюче (за передплатою)
650 грн.
3 год

Що кажуть наші клієнти

Спасибі, ніколи б не подумав, що прибирання моєї двушки може займати 10 годин. Але це ідеальна прибирання, вся квартира блищить.
Олександр Безкровний, арт-директор
Я дуже вдячна їй за прибирання і сервісу за крутих співробітників і печиво.
Дарья Коцюба, Senior Financial Manager
Ось недавно мій друг в фб підказав мені суперський сервіс УБЕРЕМ, який з радістю допоміг мені прибрати мою скромну двокімнатну квартиру студію.
Сана Міан, Technical recruiter

Оцініть, наскільки ми були корисні

[Всього голосів: 1    Cередній: 5/5]