0%
Уберем

Прибирання 4-кімнатної квартири в Києві

Прибирання 4-х кімнатної квартири

Справитися з прибиранням чотирикімнатної квартири під силу не кожному, та й не особливо хочеться вбити день на те, щоб наводити чистоту. Вихід є. Викликайте клинеров компанії «УБЕРЕМ». Ми знаємо, як заощадити час на клінінг, не нехтуючи якістю. Для цього ми зібрали команду досвідчених клинеров, закупили професійну хімію і техніку.

Для будь-якого виду прибирання у нас є навчений клинер, баночка миючого засобу і відповідний інвентар.

Скільки коштує прибирання 4 кімнатної квартири?

Це залежить від декількох факторів:

  • Виду клінінгу. Ми пропонуємо на вибір базове, підтримуюче, генеральне прибирання. На сайті ви можете докладніше довідатися про кожне з них.
  • Часу, витраченого на наведення ладу. Якщо ви вибираєте один з трьох стандартних варіантів клінінгу, то ціна буде фіксованою. Але якщо вам потрібно виконати специфічні види робіт, які не входять в стандартний план, ви можете вибрати погодинну оплату.
  • Надання додаткових послуг. Існують роботи, які не потрібно виконувати під час кожного прибирання. Наприклад, миття вікон, холодильника всередині.
  • Площі. Якщо ви тільки переїхали або вам потрібна прибирання після ремонту, ви можете замовити оплатити його, виходячи з площі квартири.

Вартість прибирання 4-кімнатної квартири в залежності від виду прибирання

Вид прибирання Опис Ціна
Базове прибирання грунтовне прибирання, при якому ми чистимо всі стійкі плями і забруднення, миємо всі меблі з фасадів 750 грн
Підтримуюче прибирання легке прибирання, в якому ми НЕ миємо кахель, стіни душової кабіни, фасади кухонних гарнтітуров 550 грн
Погодинний тариф Ви самі позначаєте клінеру основний фронт робіт. Наприклад, якщо потрібно тільки помити підлогу і ванну і кухню. Тобто базове прибирання – занадто багато, а підтримуюче – занадто мало. Погодинний тариф – це щось середнє.  250 грн/год
Генеральне прибирання приїжджає бригада з проф. технікою, різними наборами хімії для різних типів поверхонь. У квартирі – велика кількість жирових забруднень /нальотів, велика кількість меблів (їх потрібно помити всередині) від 35 грн. за кв.м до 120 грн

Деякі види клінінгових робіт не виконуються щотижня і називаються додатковими сервісами. Вони НЕ входять в базове і підтримуюче прибирання (якщо Ви замовляєте разово). Це можуть бути:

  • мийка вікон;
  • мийка холодильника зсередини;
  • чистка мікрохвильової печі;
  • миття посуду;
  • прасування білизни і багато іншого.

Більш детально дивіться в таблиці. 

Дод.сервіс Вартість
Мийка духовки (всередині) 160 грн
Мийка холодильника (всередині/пустий)
110 грн
Мийка холодильника (всередині/з продуктами)  
210 грн
Мийка мікрохвильовки (всередині)  
110 грн
Балкон (стандартний)
110 грн
Балкон (великий)  
210 грн
Лоток домашнього улюбленця 110 грн
Додатковий санвузол 210 грн
Витяжка (всередині)
250 грн/год
Миття посуду
160 грн/год
Помити стіни 250 грн/год
Глажка
160 грн/год
Усередині шафок 160 грн/год
Вікна при замовленні збирання 55 грн/вікно 130см * 140см (з однієї сторони) 110 грн / вікно 130см * 140см (з двох сторін)
Вікна без замовлення прибирання 80 грн/вікно 130см * 140см (з однієї сторони) / 160 грн/вікно 130см * 140см (з двох сторін)

 

При великих обсягах роботи, ми йдемо на зустріч клієнту і розраховуємо вартість прибирання індивідуально.

Менеджер проконсультує вас з усіх питань, допоможе вибрати найбільш підходящий вид клінінгу і зробити користування послугами нашої компанії максимально вигідним.

Гаразд. А як щодо цін?

базове
1700 грн
7-8 год
підтримуюче
1075 грн
5-6 год
базове (за передплатою)
1550 грн
7-8 год
підтримуюче (за передплатою)
975 грн
5-6 год

Наші відгуки

Прибирання моєї 4-кімнатної квартири займає ... ну десь годин 7-8, але клінери завжди роблять все просто ідеально!
Анна, SMM-менеджер
Давно замовляю підписку на прибирання для своєї 4-кім квартири. В середньому на міс це обходиться в 3-4 тис.грн., Але натомість у мене і сім'ї - стіііііільки вільного часу!
Антон, HR-директор
З дітьми нічого не встигаю. Прибирання замовляю завжди у улюблених УБЕРЕМ, для моєї 4-кімнатної підтримуюче прибирання займає 5 годин. Круто ж!
Алина, дизайнер

Оцініть, наскільки ми були корисні

[Всього голосів: 1    Cередній: 5/5]