Погодинне прибирання

Ми можемо прибрати тільки те, що Вам потрібно, а Ви заплатите за це істотно дешевше (від 200 грн / год).

Ми пропонуємо своїм клієнтам декілька пакетів послуг – базове, підтримуюче, генеральне прибирання, ін. Але не всім підходить такий варіант клінінгу. Щоб зробити прибирання максимально персоналізованим, вигідним і комфортним, тепер ми пропонуємо погодинну оплату. Ви самі обираєте, які роботи проводитиме клінер. 

Наприклад, ви можете запросити майстра на 1-2 години. Цього часу вистачить для поверхневого прибирання санвузла, протирання пилу, миття підлог. По приїзду нашого співробітника визначте фронт робіт для нього. 

Переваги погодинної оплати клінінгових послуг: 

  • ви платите тільки за те, що потрібно вам, а не за ті послуги, які встановлені нашим регламентом; 
  • погодинне прибирання допоможе вам познайомитися з нашим сервісом; 
  • є підписка на погодинне прибирання з більш вигідним тарифом. 

Вартість прибирання з погодинною оплатою, буде відрізнятися в залежності від того, скільки годин воно буде тривати і населеного пункту, де знаходиться будинок або квартира. При виїзді за місто стягується доплата – 100 грн за прибирання. Це компенсація за проїзд і час, витрачений на дорогу. 

Якщо ви замовляєте прибирання з погодинною оплатою одноразово, його ціна буде такою: 

  • 1 годину – 300 грн; 
  • від 2 годин – 250 грн/год. 

Щоб зробити прибирання ще більш вигідним, ви можете оформити підписку (від 2 прибирань в місяць). Чим більша кількість годин на прибирання і чим більше число прибирань в місяць ви замовляєте, тим нижче буде вартість клінінгових послуг. 

Вартість збирання за передплатою

Таймінг одного прибиранняКількість прибирань в підписціЦіна за годину прибирання
1-1,5 год2-3 прибирання275 грн/год
4 і більше250 грн/год
від 2 год2-3 прибирання225 грн/год
4 і більше200 грн/год

При виїзді за місто передбачена доплата за кожне прибирання – 100 грн. Наші майстри можуть приїхати в Вишневе, Бровари, Бучу, Ірпінь, Софіївську Борщагівку, Петропавлівське, Коцюбинське

Раніше ми пропонували пакети з мінімум 10 годин прибирання в місяць, зараз ви можете замовити всього від 4 годин прибирання, і вже зможете оплачувати клінінгові послуги за більш вигідною ціною. 

Давайте порахуємо вашу вигоду. Припустимо ви замовляєте в місяць 8 прибирань по 1 годині. Разом ви витратите 2400 Грн. Якщо ж ви оформите підписку на ті ж 8 часових прибирань, то вартість години вже буде коштувати 250 грн, всього ви заплатите 2000 Грн. Ваша економія складе 400 грн. А якщо ви скоротите кількість прибирань, але збільшите їх тривалість, наприклад, 4 прибирання в місяць по 2 години, то місячний бюджет на клінінгові послуги складе 1600 грн, а економія – 800 грн. 

Ви заздалегідь обумовлюєте, скільки прибирань вам потрібно і якою має бути їх тривалість. Наші менеджери допоможуть підібрати найбільш оптимальний тариф.

Ми працюємо в Києві і області

Середня оцінка наших прибирань 4.44 з 5

Всього 67 відгуків про прибирання квартир в Києві
Раніше замовляла в компанії УБЕРЕМ базове і підтримуюче прибирання. Так як у мене двоє дітей, мені було дуже важливо, щоб прибирання проводилося до того, як вони прийдуть зі школи, тому оформила підписку, так ще й вигідніше. Нещодавно дізналася, що в компанії з’явилася нова послуга – погодинне прибирання. По-перше, це ще вигідніше за ціною, особливо, якщо теж оформити підписку. По-друге, тепер я можу сама вибирати, яким кімнатах і процесам приділити більше уваги. Раджу.
5
5
Галина
Дуже радий, що тепер можна замовити погодинне прибирання від однієї години. Я працюю віддалено, і мені некомфортно, коли прибирання займає по 2-3 години. Для мене зручно, що тепер клінер приходить два рази в тиждень, і я сам можу сказати, де потрібно прибрати і що саме зробити. Так, за вартістю виходить трохи дорожче, але я готовий трохи доплатити за свій комфорт. Спасибі, що пропонуєте такі умови.
5
5
Тимофій
Знайти в Софіївській Борщагівці клінінгову компанію, яка працює з погодинним тарифом нереально. Тому мені пощастило, що я знайшла компанію УБЕРЕМ. Окреме спасибі менеджерам, які допомогли визначитися з типом прибирання, спочатку вибирала між підтримуючим і базовим, але вони не підходили під мої запити, тому зупинилася на прибиранні з погодинною оплатою. Це зручно, адже клінери роблять тільки те, що потрібно мені.
5
5
Ганна
Оформила прибирання за передплатою, дуже задоволена. Мені вистачає 2 прибирань в місяць по 2 години кожне. Дуже подобається, що тепер можна оплачувати тільки те, що мені дійсно потрібно. Я, наприклад, підлогу і сама протерти можу, а ось санвузол почистити, духовку вимити, на кухні старі плями після приготування їжі відмити – ось це вже робота для клінерів. Вдячна компанії УБЕРЕМ за такий хороший сервіс.
5
5
Надія
Після зими залишилися дуже брудні вікна, не було сил і часу наводити порядок, тому вирішила замовити УБЕРЕМ. Прийшла одна дівчинка, велика молодець, за 5 годин вимила всі вікна з двох сторін, ніяких розлучень, залишилося я дуже задоволена. Спасибі вам велике.
5
5
Оксана
У нас великий бізнес-центр, регулярно доводиться вдаватися до послуг з миття вікон. Цього разу вирішили вперше замовити сервіс УБЕРЕМ. Приїхало кілька людей, взяли з собою драбини, вимили дуже ретельно все скляні поверхні, віконні рами, віконні фурнітуру, не залишилося ніяких розлучень, чистенько і гарненько.
5
5
Ігор Іванович
Вирішила замовити бабусі в квартиру миття вікон, тому що після зими дуже багато пилу залишилося. Приїхав клинер з компанії УБЕРЕМ, впорався за 4 години, вважаю це дуже швидко як для всіх вікон в чотирьох кімнатній квартирі. Проте бабуся залишилася дуже задоволена, сказала щоб я частіше замовляла їй такі послуги.
5
5
Олена
Всі відгуки

Популярні питання та відповіді

Чи можна замовити окремо миття вікон?

Звичайно, ми займаємося сезонної миттям вікон, а також моємо вікна після ремонту.

Якщо замовляти сезонну мийку вікон разом з прибиранням квартири, то вартість буде 125 грн 1 вікно (130 на 140 см). Якщо замовляти окремо тільки миття вікон, без прибирання кваріра – 160 грн 1 вікно (130 на 140 см).

Якщо у Вас великі панорамні вікна, то клінер на місці візуально визначить скільки стандартних вікон входить в 1 велика, а менеджер відповідно прорахує вартість.

Вартість миття вікон після ремонту – 130 грн за 1 кв.м. з двох боків. Мінімальна вартість виїзду для миття вікон після ремонту – 1500 грн.

Що ми категорично НЕ робимо у прибиранні 1 клінером?

Ми не миємо люстри! Ніколи! Люстри бувають різні: несамовито дорогі, з великою купою маленьких деталей, кришталеві, з великою кількістю деталей, часто їх потрібно знімати, нашим клінерам поки це не під силу, але ми намагаємося! Роботу робимо або добре або ніяк!

Жалюзі. Як показує практика, що жалюзі недалекому пішли від люстр😂 Ламаються при першому торканні, обриваються. Обезпилювання і т. д. не варіант, краще за все розібрати і помити під водою. Розбирати – проблема, можемо не зібрати!

Ми не пересуваємо важко габаритні предмети. Чому? У нас працюють тендітні жінки, вони не можуть піднімати й пересувати тяжкості: холодильники, ліжка, шафи, дивани, столи, тумби, важкі квіткові горщики. Крім травм можуть пошкодити ваш підлогу.

Не чистимо матраци, меблі, оброблюємо тільки їх пилососом. Якщо Вам потрібна хімчистка, її можна замовити тут.

Не витираємо пил на листках квітів.

Не чистимо всередині витяжку, тільки фасади.

Що таке підписка на прибирання і як нею користуватися?

Окрім того, що підписка на прибирання – це пакет від двох прибирань на місяць, це ще й вигідна економія грошей. Такий пакет діє 30 днів з моменту першого прибирання.

Також після першого прибирання ви оплачуєте повну вартість підписки на місяць. Розрахувати вартість підписки можна тут (блок «Пакети прибирання на місяць»). 

Наступного дня на ваш месенджер (Telegram чи Viber) надійде підтвердження про оплату, інформація з терміном дії підписки та наші менеджери напишуть вам для уточнення дати наступного прибирання.

Важливо: підписка НЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ, якщо ви не використали всі прибирання упродовж 30-ти днів.

Як ви відбираєте клінеров?

Це довга історія … спочатку перевіряємо на адекватність за зовнішніми критеріями, потім по базах на наявність судимостей, поганих кредитних історій, потім запрошуємо на тренінг, показуємо, розповідаємо, пояснюємо і сто раз промовляємо про те як говорити з клієнтом, як себе вести, чим і де потрібно прибирати. Після тренінгу майбутні клінери пишуть тест з 100 питань з прибирання. Якщо ж тест написаний добре 💯, ми промовляємо помилки ще раз і відправляємо на наступний етап. Потім клінер проходить стажування зі старшим клінера, і якщо немає зауважень – тільки тоді приступає до реальних замовлень.

Я боюся, що у мене погано приберуть. Як бути?

Про навчання сказали. Працюємо над засобами, поки універсальної компанії немає, але ми намагаємося знайти! Ми прибираємо по стандартам, але як би там не було, що щось може піти не так, тому клієнта просить перевірити прибирання клінер на місці і менеджер. Трохи, що не так – відразу все виправляємо або повертаємо гроші.

Після того, як у Вас закінчиться прибирання клінер залишить чек-лист 📝. Це не просто листочок з відмітками ☝🏼, це наш внутрішній документ, в якому клінер своєю рукою повинен відзначити те, що виконав у Вашій прибирання. Дотримуючись зазначених позицій, Ви легко можете перевірити роботу. До того як Ви перевірите роботу – клінер НЕ переодягається і не залишає квартиру.

🤔 Що робити якщо:

1️⃣ Якщо клінер ще в квартирі, а Ви виявили розлучення або пил.

Потрібно не соромлячись сказати про це клінера, обов’язково! Нам зовсім не складно домити, дотерти, дополірувати. клінер завжди готовий до того, що потрібно щось переробити або доробити.

2️⃣ Якщо клинер пішла, а Ви виявили щось не домито.

Напишіть нам або надішліть фото! ️

3️⃣ Якщо у Вас не вийшло взяти прибирання, а приїхавши додому побачили, що вона виконана неякісно. Напишіть або зателефонуйте нам.

Наш сервіс розрахований на велику зворотний зв’язок з боку клієнтів. Тому будь-які фото або відгуки тільки зміцнюють наші відносини 🙌🏼. Весь персонал чуйний і готовий до зворотного зв’язку від клієнтів 😍. Ми любимо Вас і хочемо дарувати Вам радість, і якщо Ви скаржитеся на нас, то ми з опущеними очима мовчки все вислуховуємо 😓, виправляємо і перепрошуємо 😚.

Ми впевнені, що саме так будуються чесні і міцні відносини ❤️

Я боюся, що у мене щось вкрадуть або зашкодять. Що робити?

Як ми боремося з цим? Ми відбираємо співробітників на співбесіді, перевіряємо паспортні дані, тестуємо. У нас свій штат співробітників і немає людей на підробіток або одноденок. Збиток відшкодовуємо.

Як відбувається оплата?

Оплату беремо завжди вкінці прибирання, після того, як Ви все перевірили. Якщо є зауваження – готові на місці все виправити. Розрахуватися можна або готівкою з клінера, або нам на карту Приват24. Якщо оплата на карту – протягом прибирання менеджер відправить Вам реквізити.

Ви можете помити стелю?

Так, якщо Ви надасте стійку поверхню, і це не зашкодить стелі.

Чому в базове прибирання не входить миття вікон, балкона, всередині холодильника, всередині мікрохвильовки, всередині шафок?

Ми прибираємо у клієнтів 2-4 рази на місяць, а прибирання цих поверхонь потрібно в середньому раз на місяць, тому ми включили їх в додатковий сервіс.

Ви займаєтеся хімчисткою меблів?

Під час прибирання клинер за замовчуванням пилососить всі меблі. Але якщо Вам потрібне видалення плям і парова обробка, її можна замовити тут.

Чи робите Ви прибирання після ремонту?

Так, це окремий вид прибирання, який вимагає техніки для промислового клінінгу (промисловий пилосос, парогенератор, піноочищувач та ін.). Вартість такого прибирання від 35 грн за 1 кв.м. до 120 грн. На об’єкт ми викликаємо 2,3 і більше клінерів, які працюють під керівництвом бригадира. Більш детально про таке прибирання ми написали у цій статті.

Якщо не знайшли відповідь на своє запитання – задайте запитання нашому чемно та ввічливо менеджеру. Відповімо дуже оперативно і з любов’ю 🙂
Оцініть, наскільки ми були корисні
4/5
Всього голосів: 1 | Середній: 4/5