0%
Уберем
+380 67 401 69 77

Погодинне прибирання

Ми можемо прибрати тільки те, що Вам потрібно, а Ви заплатите за це істотно дешевше (від 200 грн / год).

Ми пропонуємо своїм клієнтам декілька пакетів послуг – базове, підтримуюче, генеральне прибирання, ін. Але не всім підходить такий варіант клінінгу. Щоб зробити прибирання максимально персоналізованим, вигідним і комфортним, тепер ми пропонуємо погодинну оплату. Ви самі обираєте, які роботи проводитиме клінер. 

Наприклад, ви можете запросити майстра на 1-2 години. Цього часу вистачить для поверхневого прибирання санвузла, протирання пилу, миття підлог. По приїзду нашого співробітника визначте фронт робіт для нього. 

Переваги погодинної оплати клінінгових послуг: 

  • ви платите тільки за те, що потрібно вам, а не за ті послуги, які встановлені нашим регламентом; 
  • погодинне прибирання допоможе вам познайомитися з нашим сервісом; 
  • є підписка на погодинне прибирання з більш вигідним тарифом. 

Вартість прибирання з погодинною оплатою, буде відрізнятися в залежності від того, скільки годин воно буде тривати і населеного пункту, де знаходиться будинок або квартира. При виїзді за місто стягується доплата – 100 грн за прибирання. Це компенсація за проїзд і час, витрачений на дорогу. 

Якщо ви замовляєте прибирання з погодинною оплатою одноразово, його ціна буде такою: 

  • 1 годину – 300 грн; 
  • від 2 годин – 250 грн/год. 

Щоб зробити прибирання ще більш вигідним, ви можете оформити підписку (від 2 прибирань в місяць). Чим більша кількість годин на прибирання і чим більше число прибирань в місяць ви замовляєте, тим нижче буде вартість клінінгових послуг. 

Вартість збирання за передплатою

Таймінг одного прибирання

Кількість прибирань в підписці

Ціна за годину прибирання

1-1,5 год

2-3 прибирання

275 грн/год

4 і більше

250 грн/год
від 2 год

2-3 прибирання

225 грн/год

4 і більше

200 грн/год

При виїзді за місто передбачена доплата за кожне прибирання – 100 грн. Наші майстри можуть приїхати в Вишневе, Бровари, Бучу, Ірпінь, Софіївську Борщагівку, Петропавлівське, Коцюбинське. 

Раніше ми пропонували пакети з мінімум 10 годин прибирання в місяць, зараз ви можете замовити всього від 4 годин прибирання, і вже зможете оплачувати клінінгові послуги за більш вигідною ціною. 

Давайте порахуємо вашу вигоду. Припустимо ви замовляєте в місяць 8 прибирань по 1 годині. Разом ви витратите 2400 Грн. Якщо ж ви оформите підписку на ті ж 8 часових прибирань, то вартість години вже буде коштувати 250 грн, всього ви заплатите 2000 Грн. Ваша економія складе 400 грн. А якщо ви скоротите кількість прибирань, але збільшите їх тривалість, наприклад, 4 прибирання в місяць по 2 години, то місячний бюджет на клінінгові послуги складе 1600 грн, а економія – 800 грн. 

Ви заздалегідь обумовлюєте, скільки прибирань вам потрібно і якою має бути їх тривалість. Наші менеджери допоможуть підібрати найбільш оптимальний тариф.

Ми працюємо в Києві і області

 

Що кажуть наші клієнти

Раніше замовляла в компанії УБЕРЕМ базове і підтримуюче прибирання. Так як у мене двоє дітей, мені було дуже важливо, щоб прибирання проводилося до того, як вони прийдуть зі школи, тому оформила підписку, так ще й вигідніше. Нещодавно дізналася, що в компанії з'явилася нова послуга - погодинне прибирання. По-перше, це ще вигідніше за ціною, особливо, якщо теж оформити підписку. По-друге, тепер я можу сама вибирати, яким кімнатах і процесам приділити більше уваги. Раджу.
Галина
Дуже радий, що тепер можна замовити погодинне прибирання від однієї години. Я працюю віддалено, і мені некомфортно, коли прибирання займає по 2-3 години. Для мене зручно, що тепер клінер приходить два рази в тиждень, і я сам можу сказати, де потрібно прибрати і що саме зробити. Так, за вартістю виходить трохи дорожче, але я готовий трохи доплатити за свій комфорт. Спасибі, що пропонуєте такі умови.
Тимофій
Знайти в Софіївській Борщагівці клінінгову компанію, яка працює з погодинним тарифом нереально. Тому мені пощастило, що я знайшла компанію УБЕРЕМ. Окреме спасибі менеджерам, які допомогли визначитися з типом прибирання, спочатку вибирала між підтримуючим і базовим, але вони не підходили під мої запити, тому зупинилася на прибиранні з погодинною оплатою. Це зручно, адже клінери роблять тільки те, що потрібно мені.
Ганна
Оформила прибирання за передплатою, дуже задоволена. Мені вистачає 2 прибирань в місяць по 2 години кожне. Дуже подобається, що тепер можна оплачувати тільки те, що мені дійсно потрібно. Я, наприклад, підлогу і сама протерти можу, а ось санвузол почистити, духовку вимити, на кухні старі плями після приготування їжі відмити - ось це вже робота для клінерів. Вдячна компанії УБЕРЕМ за такий хороший сервіс.
Надія

FAQ по погодинному прибиранню

Інші наші послуги

Оцініть, наскільки ми були корисні

[Всього голосів: 1    Cередній: 5/5]