Прибирання кухні

Кожна господиня намагається бути уважною і любити свою кухню, підтримувати її в чистоті і стежити за порядком.

Кожна господиня намагається бути уважною і любити свою кухню, підтримувати її в чистоті і стежити за порядком.

В середньому, за все життя середньостатистична жінка проводить 18 років на кухні і 6 з них витрачає на прибирання. Кухня для сім’ї – місце, де найчастіше збирається вся рідня, куди запрошують гостей і часто – це «обличчя» всієї квартири або будинку.

Прибирання кухні займає багато часу і сил. Не охота витрачати години 3-4, щоб відтерти все від жиру, перебрати і перемити всі баночки в холодильнику і повитирати крихти з-під кухонних шаф. Щоб підтримувати кухню в порядку слід після кожного приготування їжі протирати плиту і біля неї, тоді повноцінне генеральне прибирання кухні буде потрібно десь раз в 3 місяці.

Як правило, на кухні бувають два види забруднень: жирові і вапняний наліт на сантехніці. Якщо довго не мити кухонні фасади, плиту, кахель фартуха і витяжку на них накопичаться жирові пари і відмити їх буде в рази складніше.

Клінери нашого сервісу починають виконувати прибирання з верху вниз, рухаючись з далекого кута кімнати до виходу.

Спочатку ми приділяємо час жировим забрудненням, розбираємо витяжку (наносимо антижір на решітки і залишаємо їх у раковині, поки, наприклад, клінер миє варильну поверхню або плиту, засіб роз’їсть жир і залишиться тільки змити його проточною водою).

Потім потрібно відкрити всі шафки, дістати звідти посуд, крупи і так далі, перемити і перебрати все, всередині шаф витерти все і скласти назад. 

прибрати кухню київ

Після цього фахівець «на чорнову» вимиє підлогу, а далі приступить до обезпилення всіх поверхонь (підвіконня, кухонні шафи, фасади і торці кухонних гарнітур, столи, спинки і ніжки стільців, розетки, вмикачі). Коли весь вищевказаний перелік робіт буде завершено, клінер повторно помиє підлогу, приділяючи увагу плінтусам і на цьому завершить прибирання.

Прибирання на кухні у клінера сервісу УБЕРЕМ займає від 3-х до 6-ти годин, якщо воно генеральне і грунтовне, а якщо базове, то близько однієї години. Час залежить від пари факторів:

  • потреби миття всередині духовки, холодильника, шаф і мікрохвильовки;
  • ступеня жирового забруднення;
  • кількості предметів в шафах і на відкритих поверхнях.

Генеральне прибирання кухні Київ від сервісу УБЕРЕМ буде коштувати від 750 грн до 1500 (орієнтовно).

Якщо кухню потрібно прибрати окремо від усіх кімнат, то тоді наш менеджер запропонує Вам скористатися погодинним тарифом – 250 грн/год. Якщо ж Ви замовили прибирання квартири, то в неї можна включити такі додаткові сервіси:

Варто уточнити, що наш клінер приїжджає з набором еко-хімії, яка може не вивести деякі забруднення (якщо є складні). Тому ми просимо клієнта мати у себе пару баночок сильної хімії (про всяк випадок), якщо наша виявиться неспроможною.

Генеральне прибирання кухні Київ буде легше, якщо замовляти його частіше і у нас 🙂

Оцініть, наскільки ми були корисні
5/5
Всього голосів: 1 | Середній: 5/5