Хімчистка ковроліну Київ

Якість повітря в приміщенні багато в чому залежить від чистоти килимових покриттів. Професійна хімчистка ковроліну дозволяє знизити кількість алергенів у навколишньому середовищі, поліпшити зовнішній вигляд покриття.

При спробах самостійного прибирання домогтися повного видалення забруднень з килимів буває вкрай складно. Звернувшись в клінінгову компанію, можна домогтися якісного видалення плями, пилу, алергенів з підлогового покриття.

«УБЕРЕМ» надає послугу хімчистки вдома в м. Київ та Київській області. Приїжджаємо швидко і гарантуємо якісний результат прибирання!

Виїзна чистка ковроліну проводиться з використанням високоякісної хімії та професійного обладнання. Потужні реагенти дозволяють позбутися від застарілих плям, а за допомогою екстракторів можна видалити бруд і пилові кліщі.

Скільки коштує виїзна хімчистка ковроліну?

Для кожного виробу вартість розраховується індивідуально. При формуванні цін наші клінери враховують тип і довжину ворсу, площу об’єкта, а також наявність плям та їх тип.

Якщо замовником здійснювались спроби самостійного видалення забруднень, вартість чистки може збільшитися. На ціну послуги виїзної хімчистки також впливає кількість, тип використовуваної хімії. Наші розцінки представлені в таблиці:

ПослугаЦіни «УБЕРЕМ» грн / м2Ціни фірм-конкурентів, грн. / м2
Хімчистка без прибирання приміщення55 грн60 грн 
Хімчистка з прибиранням приміщення40 грн60 грн

Мінімальне замовлення на виїзну хімчистку складає 1300 грн. Тому якщо ви замовите чистку покриття розміром 200х300 см, ми запропонуємо доповнити замовлення іншими послугами. Ми проводимо чистку штор, матраців, подушок, м’яких меблів, а також надаємо послуги прибирання в шафах, миття вікон, побутової техніки.

Суха хімчистка ковроліну

Суха хімчистка ковроліну в офісі і вдома

Одним з простих і швидких способів видалення забруднень з ковроліну є суха хімчистка. 

Вона не потребує додаткового висушування покриття. Цей метод частіше використовують в місцях, де ковролін потрібно повернути в експлуатацію відразу після чистки: це нежитлові приміщення (ТРЦ, готелі, ін.) та коли матеріал ніяким іншим методом очистити неможливо.

Суха чистка ковроліну дозволяє не тільки зберегти структуру волокон, але й видалити бруд. Такий спосіб частіш за все використовують для антикварних покриттів, які можна легко зіпсувати вологою.

Даний метод догляду також застосовується для килимів з шовкових і вовняних ниток. Через ніжну та делікатну структуру їх не можна обробляти агресивними мийними засобами.

Суха чистка ковроліну проводиться за допомогою спеціального порошку. Він відмінно справляється з брудом, при цьому не шкодить здоров’ю.

Сухий спосіб має декілька переваг

1. Можливість застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю. Відсутність додаткової вологи знижує ризик утворення цвілі, пошкодження підлогового покриття під килимом, а також дозволяє якомога швидше повернути ковролін в експлуатацію.

2. Суха хімчистка повністю виключає усадку виробу. 

3. Вона дозволяє позбутися від необхідності промивання поверхні після хімічних реагентів. Порошок видаляється за допомогою потужного пилососа.

Сухе прибирання також перешкоджає розшаруванню підкладки ковроліну. 

Але її не рекомендують застосовувати в приміщеннях, де є алергіки. Справа в тому, що деякий час після прибирання в повітрі присутні частинки порошку, які можуть викликати алергічну реакцію.

Таке прибирання проводиться в кілька етапів. Перед нанесенням порошку з ковроліну видаляється велике та дрібне сміття за допомогою потужного пилососа. Це також дозволяє підняти злежаний ворс.

Далі на поверхню наноситься порошок. Він інтенсивно втирається в покриття за допомогою мікро спонжів. Бруд і пил відділяється від ворсу і вбирається в спонж. Далі порошок разом з брудом видаляється пилососом.

Засоби, які використовують для сухої хімчистки ковроліну, дозволяють видалити навіть маслянисті плями. Після такої обробки покриття можна відразу використовувати без додаткового висушування.

Волога чистка підлогових покриттів

Волога очистка передбачає поетапне видалення забруднень. З ковроліну відразу видаляється велике та дрібне сміття і піднімається злежаний ворс. Ці завдання вирішує потужний пилосос для сухого прибирання.

Далі клінер займається підготовкою реагентів, тип і дозування яких залежить від виду, терміну, ступеня забруднення.

Після цього в бій за чистоту підлогового покриття вступає екстрактор. Потужне всмоктування сприяє видаленню зайвої вологи. Разом з нею з ковроліну видаляються залишки миючого засобу та бруду.

Волога хімчистка ковроліну вдома сприяє видаленню забруднень навіть з шару підкладки під ним. Разом з забрудненнями видаляються сторонні запахи, відновлюється яскравість фарб. Використання потужного екстрактора гарантує повне видалення засобів для чищення з ворсу покриття.

Як часто потрібно чистити ковролін

Як часто потрібно чистити ковролін?

Частота проведення сухої або вологої хімчистки килимового покриття залежить, перш за все, від ступеня прохідності кімнат. Якщо мова йде про ковроліні в житлових приміщеннях, досить проводити прибирання кожні 6-18 місяців.

Офісні покриття вимагають більш інтенсивного догляду. Тому виїзна хімчистка в приміщеннях середньої прохідності потрібна як мінімум кожні 3-4 місяці.

У будинку, де є маленькі діти, тварини або курці, чистку килимів рекомендується проводити 1-2 рази на рік. Це допоможе усунути стійкі забруднення, сторонні запахи, сліди життєдіяльності чотирилапих друзів.

Хімчистка ковроліну дозволяє усунути пил і бруд, які накопичуються в глибині ворсу і не видаляються звичайним пилососом. Також вона допомагає зберегти привабливий вигляд килимового покриття.

Що не так з більшістю побутової хімії?

Звичайна побутова хімія універсальна за своєю дією. Професійні миючі та очисні засоби спрямовані на видалення конкретних плям завдяки своєму складу (кислотному, лужному, та ін.). Наші майстри підбирають засіб для вирішення конкретної задачі.

 Найчастіше використання підручних засобів для догляду за ковроліном призводить до консервації плям, пошкодження ворсу.

Виїзна хімчистка вдома від клінінгової компанії дозволяє привести покриття в порядок, видалити плями, неприємний запах.

Професійне прибирання допоможе позбутися від цих проблем. Після обробки потужними реагентами видаляються навіть стійкі плями та забруднення, при цьому покриття отримує свіжий і доглянутий вигляд.

У чому перевага професійної чистки ковроліну?

Компанія «УБЕРЕМ» надає послуги в сфері клінінгу в Києві та Київській області. Наші клієнти активно користуються виїзною хімчисткою, оскільки ця послуга має декілька переваг:

ПитанняУточнювальна інформація
БезпекаНаші клінери використовують імпортну еко-хімію. Вона повністю безпечна для здоров’я дітей, дорослих і домашніх вихованців. Мийні засоби професійної серії не викликають алергічних реакцій, мають приємний аромат.
Помітний результатНа відміну від самостійних спроб з видалення забруднень на килимовому покритті, професійний клінінг завжди має високу ефективність. Ми видаляємо 99% забруднень і плям, використовуючи потужні реагенти і засоби для виведення плям. Після обробки такими засобами килим отримує друге життя.
Відсутність неприємних запахівКовролін, як і інші види покриттів, вбирає запахи. Самостійно їх практично неможливо видалити, навіть за допомогою побутової хімії з вираженим ароматом. Наші професійні мийні засоби допомагають усунути запахи будь-якого походження.
Відтворення первинного кольору   Виїзна хімчистка дозволяє повернути підлоговому покриттю справжній колір і яскравість. У домашніх умовах без спеціальних реагентів і обладнання зробити це неможливо.
Ніяких пошкодженьМи ретельно підбираємо мийні засоби та методи чистки з урахуванням особливостей структури ворсу, віку покриття та інших факторів. Це гарантує збереження цілісності покриття.  

Сумлінне, якісне, оперативне професійне виїзне прибирання від «УБЕРЕМ» допоможе створити в будинку, офісі атмосферу затишку та тепла. Вам не доведеться витрачати час і сили на самостійне видалення плям і бруду. Ми візьмемо ці труднощі на себе, а вам залишиться тільки насолоджуватися бездоганною роботою клінерів.

Де зручніше проводити чистку: вдома чи в цеху?

Все залежить від завдання, яке ставить клієнт, і від умов, які є вдома. Чищення килимів, м’яких меблів та інших об’єктів вдома мають  деякі переваги:

  1. Економія часу. Вам не доведеться витрачати час на пошуки перевізника, який може доставити килим в цех.
  2. Безпека. Виїзна хімчистка здійснюється з дотриманням правил безпеки. Вся використовувана хімія не завдає шкоди здоров’ю. Вам не доведеться залишати житло надовго, провітрювати приміщення після чистки.
  3. Фінансова вигода. Вам не доведеться віддавати зайві гроші за перевезення килима в цех.

Ми надаємо послугу з використанням професійного клінінгового обладнання, за транспортування якого вам не доведеться платити.

Ми гарантуємо збереження виробу. Якщо з вини клінера нашої компанії відбудеться псування майна, ми відшкодуємо збитки.

З якими забрудненнями ми працюємо?

Килимові покриття отримують високі навантаження і кожен день піддаються різним видам забруднень. Це можуть бути сліди від пролитого чаю і кави, вина, фруктових та овочевих соків.

Нашим фахівцям часто доводиться виводити не тільки пил і бруд, але і масляні плями, сліди фарби. У будинках, де проживають тварини, нерідко доводиться усувати сліди та запах сечі.

За допомогою професійної еко-хімії ми можемо видалити плями від крові, затхлий запах. Але, на жаль, не всі забруднення піддаються виведенню. Наприклад, дуже складно видаляти з будь-яких покриттів стійкі плями від куркуми.

Однак ми кожного разу докладаємо максимум зусиль, щоб повернути привабливий вигляд вашому килиму. Якщо ви повідомите склад і термін забруднення, а також розповісте, чи намагалися виводити плями самостійно, ми постараємося назавжди усунути їх з покриття.

Ми наполегливо не рекомендуємо замовникам самостійно боротися з плямами і брудом на ковроліні. У більшості випадків ці спроби закінчуються псуванням ворсу або консервацією плями, що в рази ускладнює її виведення.

чистка ковроліна

Наші переваги

За роки роботи нам вдалося здобути прихильність клієнтів і завоювати авторитет серед конкуруючих фірм. Ми проводимо прибирання житлових та нежитлових приміщень, виїзну хімчистку в Києві та Київській області.

Крім того, наша компанія пропонує клієнтам кілька переваг:

  • безпечна, високоефективна еко-хімія
  • спеціально навчений персонал
  • повна відповідальність за роботу клінерів
  • ціни нижчі, ніж у конкурентів
  • гарантія збереження майна клієнтів
  • оперативність
  • співробітництво на основі договору

Наші клінери можуть впоратись практично з усіма видами забруднень. При цьому ми гарантуємо збереження цілісності покриття.

Ми працюємо по всьому Києву і області

Добре. А як щодо цін?

Ковролін (з прибиранням)
Ковролін (без збирання)
Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5