Хімчистка крісел Київ

М’які меблі – найбільш вразливі в будинку, тому потребують постійного догляду. Хімчистка крісел і диванів повинна проводитися мінімум раз на рік, причому на професійному рівні.

Самостійні спроби видалити жирні плями, сліди від кави, соку, вина та інші забруднення, як правило, безуспішні. У кращому випадку пляма залишається на своєму місці, а в гіршому – псується оббивний матеріал. Він може змінити колір, втратити цілісність.

Уникнути подібних проблеми допоможе професійна чистка крісел. Вона дозволяє повернути меблям  привабливий вигляд, освіжити колір оббивки, продовжити термін служби крісла.

Сервіс з прибирання «УБЕРЕМ» допоможе повернути домашнім меблям їх первинний  вигляд. Ми працюємо в м. Київ та Київській області.

Скільки коштує виїзна хімчистка крісел?

Ми дбаємо не тільки про якість послуг, але і про їх доступність. Наші ціни на порядок нижчі, ніж вартість аналогічних послуг у конкуруючих компаній. Вартість хімчистки крісел представлена ​​в таблиці:

ПослугаЦіни «УБЕРЕМ»Середня ціна конкурентів
Хімчистка без генерального прибирання приміщення350 грн/шт250-400 грн/шт
Хімчистка з генеральним прибиранням приміщення250 грн/шт250-400 грн/шт

Мінімальне замовлення на виїзну хімчистку – 1300 гривень. Тому при оформленні ми пропонуємо клієнтам додаткові послуги: миття вікон та побутової техніки, базове / підтримуюче / генеральне прибирання, прасування.

Ми працюємо в квартирах, приватних будинках, офісах, розташованих в Києві, а також Київській області.

Які крісла ми чистимо

Ми здійснюємо виїзну хімчистку крісел з будь-яким типом оббивки – текстиль, шкіра, еко шкіра. Звернувшись до нас, ви можете замовити чистку крісел вдома або в офісі наступних конфігурацій:

Шкіряні крісла

Шкіряні крісла – вироби, які традиційно залишаються символом престижу. 

Щоб підтримувати належний зовнішній вигляд меблів, варто приділяти особливу увагу їх чистоті. 

Незважаючи на те, що шкіра є досить міцним і зносостійким матеріалом, вона також піддається забрудненню. Стійкі плями на цьому матеріалі необхідно виводити за допомогою спеціальних щадних мийних засобів, щоб не пошкодити поверхню, зберегти структуру і привабливий блиск шкіряної оббивки.

Крісла-мішки

Крісла-мішки – це унікальні сучасні рішення для дому та зон відпочинку. 

Їх часто можна зустріти в кінотеатрах, які відвідують сотні глядачів щоденно, залишаючи після себе крихти, сліди напоїв та плями їжі. Також їх наповнювач навіть крізь оббивку вбирає в себе велику кількість пилу та вологи, які при накопиченні розвивають бактерії, грибок та цвіль. Це негативно відображається на людському здоров’ї, тому слід регулярно чистити ці крісла спеціальними мийними засобами. 

Наші фахівці готові виконати хімчистку крісла-мішка з виїздом додому або в офіс вашої компанії. В арсеналі майстрів “УБЕРЕМ” є весь необхідний інвентар і засоби для прання нестандартних  виробів.

«Проблемні» місця м’яких меблів

Головне призначення домашніх і офісних крісел – забезпечення комфорту людини. Але м’які меблі, особливо з тканинною оббивкою, мають кілька вразливих місць:

 • Підлокітники. Під час відпочинку люди часто кладуть руки на підлокітники, тому вони швидко забруднюються, затираються.
 • Сидіння. Центральна частина крісла піддається максимальному навантаженню, тому дуже швидко стає брудною.
 • Підголівник. Ця частина конструкції контактує з волоссям на голові, тому досить швидко забруднюється шкірним салом, частинками відмерлих клітин, які є ідеальною «їжею» для бактерій.

Особливої уваги заслуговує сітчаста тканина, яка нерідко використовується в якості оббивки. Вона потребує особливого догляду, який не завжди можна забезпечити в домашніх умовах.

Хімчистка Крісел Київ [на Дому]

Небезпечні народні методи

Багато господинь відмовляється від використання хімії на користь підручних засобів. Найчастіше для хімчистки крісла мішка та інших м’яких меблів використовують:

 • Перекис водню. На перший погляд здається, що це ефективний та недорогий засіб, який видаляє плями, забруднення з оббивки. Але пероксид водню може пошкодити тканину (особливо колір і структуру), а також викликати хімічний опік шкіри.
 • Сода. Для видалення бруду і плям з оббивки зазвичай використовують суху соду. Але вона немає необхідної активності, тому зі складними плямами справляється погано.
 • Зубний порошок (паста). Застосовується для очищення тканинної оббивки, але часто залишає після себе сліди, які складно вивести.
 • Іноді в якості засобу для чищення використовується суміш з горілки та оцту. Але цей «вибуховий» склад може легко пошкодити оббивку, а також викликати опік шкіри або слизових оболонок (при вдиханні парів).

Щоб не ризикувати здоров’ям, краще довірити хімчистку крісел професіоналам. Наш клінінговий сервіс готовий допомогти вам у вирішенні цього питання. Наші майстри успішно видаляють застарілі плями, сліди від кави, чаю, вина, а також інші забруднення з будь-якої оббивки.

Скільки коштує виїзна хімчистка крісел

Переваги чистки крісел вдома

По-перше, вам не доведеться думати про доставку меблів в цех клінінгової служби і назад. Це допоможе заощадити час, гроші, сили. Перевагами послуг також можна виділити наступні:

 • Гарантія якості. Наші фахівці проходять ретельну підготовку, навчання. Ми використовуємо потужні реагенти, тому в 99% випадків успішно справляємось з забрудненнями.
 • Професійне обладнання. У розпорядженні майстрів є миючі пилососи-екстрактори, парогенератори, а також інші інструменти для видалення забруднень з оббивки м’яких меблів.
 • Безпека. Для чищення крісел ми використовуємо хімію, яка не викликає алергічних реакцій, не шкодить здоров’ю дорослих, дітей, тварин, навколишньому середовищу.
 • Тривалий термін служби меблів. Після хімчистки оббивка крісел отримує первинну свіжість, відновлюється її колір. Тому виріб може прослужити ще як мінімум кілька років.

Виїзна хімчистка підходить для догляду за меблями в кінотеатрах, житлових квартирах, приватних будинках, а також в офісах. Вона може застосовуватися для шкіряних і текстильних крісел, диванів, стільців.

Як проходить чистка меблів вдома?

Все починається з огляду об’єкта і оцінки обсягів робіт. Майстер вивчає склад оббивки і наповнювача. Щоб чистка була максимально успішною, потрібно мати уявлення про характер забруднень, види плям.

Дуже важливо на цьому етапі отримати інформацію про самостійні спроби очистки меблів. Якщо вони були, важливо знати, які підручні засоби використовували господарі. Спеціаліст повинен підібрати хімію, яка нейтралізує їх дію, допоможе розконсервувати і вивести плями. Далі прибирання проводиться за наступною схемою:

 1. Механічне видалення сміття, пилу. За допомогою потужного пилососа майстер видаляє бруд, який зібрався в складках оббивки, а також інших важкодоступних місцях.
 2. Видалення плям. Для кожної плями використовується конкретний засіб. Його наносять на поверхню і залишають. Якщо потрібно, засіб для виведення плям наносять ще раз, поки пляма не буде повністю видалена.
 3. Комплексна чистка оббивки. Зверху крісло обробляється спеціальним засобом, який розчиняє бруд, вбиває бактерії, цвіль, грибки. Потужні реагенти дозволяють очистити всі шари оббивки.
 4. Видалення залишків хімії. За допомогою екстрактора з оббивки видаляються залишки бруду, мийних засобів, зайва волога, що дозволяє уникнути появи неприємного запаху. Після такої обробки крісло практично повністю висихає. Зазвичай для остаточної просушки потрібно не більше 1,5-2 годин.

Ми проводимо виїзну чистку офісних крісел і стільців, дитячих м’яких меблів, а також штор, килимів та інших об’єктів. Ми приймаємо заявки в будь-який час і оперативно виїжджаємо на замовлення.

чистка меблів вдома

Чому з клінінговою компанією «УБЕРЕМ» вигідно?

Наш сервіс з прибирання пропонує клієнтам повний спектр послуг в сфері клінінгу. Наші ціни значно нижчі, ніж тарифи конкурентів. Ми пропонуємо клієнтам наступні переваги:

 • Зручність. Ми приймаємо замовлення в зручний для вас час, в тому числі – вночі. Наші майстри працюють без вихідних і свят.
 • Якісна хімія. Ми використовуємо органічні речовини, які мають високу активність. Вони справляються з різними видами забруднень, в тому числі – застарілими плямами.
 • Подвійна гарантія. Ми гарантуємо успішне видалення 99% забруднень, а також абсолютне збереження оббивки м’яких меблів. Після нас не залишається ніяких плям, пошкоджень.
 • Договірні відносини. Ми працюємо з клієнтами виключно за договором публічної оферти.
 • Підготовлений персонал. Ми приділяємо особливу увагу підбору співробітників. Наші майстри проходять спеціальне навчання і знають всі ази хімчистки крісел, диванів, килимів, спального приладдя.

Ми ретельно стежимо за роботою фахівців, цікавимося думкою клієнтів. Якщо ви залишитеся незадоволені хімчисткою, ми оперативно виправимо недоліки.

Телефонуйте за номером +38 (067) 401-69-77. Ми прийдемо і приберемо вашу квартиру або офіс, почистимо меблі, штори, килими. Вам залишиться тільки прийняти роботу і насолоджуватися результатом.

Ми працюємо по всьому Києву і області

Добре. А як щодо цін?

Хімчистка крісла (з прибиранням)
Хімчистка крісла (без прибирання)
Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5