Хімчистка Стільців Київ

Кожен день стільці витримують інтенсивні навантаження, і захистити їх від пилу, плям, бруду просто неможливо. Але є прекрасний спосіб, який дозволяє подарувати домашнім та офісним меблям нове життя – це професійна хімчистка стільців.

Щоб підтримувати презентабельний вигляд меблів, потрібно проводити процедуру не рідше ніж раз на рік. Для офісних стільців частота чищення зазвичай становить мінімум 2 рази на рік.

Процедура дозволяє позбавитись від різних видів забруднень, неприємного запаху, а також хвороботворних бактерій. Тому чистка стільців вважається одним з методів профілактики різних інфекційних захворювань, особливо коли мова йде про меблі загального користування.

Клінінговий сервіс «УБЕРЕМ» пропонує скористатися новою послугою – замовити у нас хімчистку домашніх меблів, килимів і штор. Ми працюємо в м. Київ та Київській області.

Скільки коштує виїзна хімчистка стільців?

При формуванні вартості послуги ми враховували різні фактори (використання дорогої хімії, робота зі складними плямами та ін.). Але при цьому нам вдалося зберегти прийнятні ціни. У цьому ви можете переконатися, якщо порівняйте вартість наших послуг з тарифами конкурентів:

ПослугаЦіни «УБЕРЕМ»Середня ціна конкурентів
Хімчистка без генерального прибирання приміщення100 грн/шт80-100 грн
Хімчистка з генеральним прибиранням приміщення75 грн/шт80-100 грн

Мінімальне замовлення на хімчистку з виїздом додому або в офіс складає 1300 грн. 

Тому якщо ви замовите чистку 8 стільців в офісі, ми можемо додатково запропонувати базове прибирання.

Замовлення можна також доповнити миттям вікон, прибиранням кухні, прасуванням та ін.

Хімчистка Стільців [на Дому]

Чи можна самостійно почистити м’які стільці?

Оббивка крісел виготовляється з різних матеріалів. Це може бути сатин, шовк, велюр, натуральна або штучна шкіра та ін. Кожен матеріал потребує різного підходу, тому використання підручних засобів не завжди доречне.

Крім того, плями на оббивці можуть мати різний термін, склад, походження. На них потрібно впливати різними методами усунення. При цьому дуже важливо не пошкодити матеріал обшивки. Експериментувати в процесі чистки меблів – не найкраще рішення.

Намагаючись самостійно повернути чистоту офісним меблям, багато хто пробує провести хімчистку стільців агресивними засобами. Вони, звичайно, впораються із забрудненнями, але є великий ризик того, що тканина оббивки буде зіпсована остаточно. Оновлення меблів обійдеться набагато дорожче, ніж професійна чистка.

Після видалення бруду і плям стільці потрібно добре просушити, інакше вони будуть непридатні для використання. Але в побутових умовах після висушування на тканині можуть залишитися плями та розводи. Крім того, волога може спровокувати появу неприємного запаху, грибка, цвілі.

Наскільки корисна професійна хімчистка?

Виїзна хімчистка має кілька переваг у порівнянні з самостійним доглядом за домашніми та офісними стільцями:

 • усунення плям майже будь-якого терміну, складу, походження
 • очищення всіх шарів обшивки
 • дезінфекція наповнювача
 • усунення патогенної мікрофлори, неприємного запаху.

Після чистки оббивка стає яскравішою, тому меблі виглядають майже як нові. Це вдвічі приємніше, адже чистка меблів вдома і в офісі обходиться набагато дешевше, ніж їх перетяжка.

Етапи професійного чищення меблів

Процедура починається з оцінки обсягу робіт і збору інформації про об’єкт. Особливу цінність для фахівця мають дані про склад тканини і наповнювача, вид забарвлення, характер, обсяг і тип забруднень.

Для більш ефективної чистки майстер також уточнює вік об’єкта і плями. Не зайвою буде інформація про попередній досвід чистки, а також види засобів, які для цього використовувались. Далі майстер переходить до чищення стільців, яке проводиться в кілька етапів:

 1. Видалення пилу, шерсті, крихт. У меблів часто присутні складки і важкодоступні для очищення місця. Саме тут збираються залишки їжі, шерсть домашніх вихованців, монетки і т.д. Все це видаляється за допомогою потужного пилососа.
 2. Виведення плям. Перед безпосереднім чищенням проводиться локальна обробка плям на обшивці. Ми використовуємо високоефективні засоби для чищення, які добре справляються зі стійким жиром, плямами від напоїв та їжі, а також іншими проблемами. Для кожного випадку є окремий засіб, який цілеспрямовано діє на певний вид забруднень.
 3. Хімчистка оббивки. Для видалення забруднень наші майстри використовують спеціальні речовини, які розщеплюють забруднення, але не пошкоджують матеріал оббивки. Вся хімія, якою ми користуємося, безпечна для дітей, дорослих і домашніх вихованців.
 4. Промивання. Щоб на поверхні та всередині оббивки не залишалося слідів хімії, ми промиваємо виріб водою. Потужний екстрактор дозволяє швидко впоратися з цим завданням.
 5. Сушка. Очищені меблі перед подальшим використанням піддаються висушуванню. У природних умовах зазвичай на це потрібно до 5-6 годин. Але за допомогою спеціального обладнання ми можемо висушити стільці за годину.

У розпорядженні наших фахівців завжди є необхідні мийні засоби і професійне обладнання. Тому ми гарантуємо успішне видалення плям в 99% випадків.

Хімчистка офісних стільців

Хімчистка офісних стільців

Офіс – це обличчя компанії. Відсутність порядку та чистоти може істотно зіпсувати враження відвідувачів, підірвати авторитет компанії.

Щоб підтримувати чистоту, крім регулярного прибирання потрібно періодично приділяти увагу прибиранню офісних меблів. Стільці, крісла, дивани нагромаджують пил, швидко забруднюються, особливо в прохідних приміщеннях.

Найчастіше меблі для офісів виконані в сірих або нейтральних тонах. Тому на світлій оббивці добре помітні плями. Хімчистка офісних стільців допоможе не тільки зробити їх чистими, але і продовжити термін експлуатації меблів як мінімум на 25%.

Наша клінінгова компанія надає послуги хімчистки офісних меблів, штор, ковроліну. Ми можемо провести прибирання в офісі та створити сприятливий для роботи мікроклімат, який допоможе підвищити продуктивність праці співробітників фірми.

Чим зручна виїзна хімчистка?

 • По-перше, вам не потрібно витрачати час і гроші на транспортування меблів в цех клінінгової компанії.
 • По-друге, виїзне чищення стільців проводиться з дотриманням діючих правил безпеки. Ми використовуємо речовини, які не шкодять здоров’ю.
 • По-третє, що не менш важливо, ми можемо очистити всі офісні стільці без відриву від роботи. Наші майстри не будуть заважати робочому процесу. При цьому відразу після закінчення робіт меблі будуть готові до використання. Те ж саме стосується хімчистки вдома.

Переваги співпраці з сервісом з прибирання «УБЕРЕМ»

Ми надаємо послуги в сфері клінінгу в Києві та Київській області. Наші клієнти довіряють нам з кількох причин:

 • Помітний результат. Роботу фахівців можна оцінити відразу після закінчення хімчистки.
 • Гарантія якості. Ми гарантуємо успішне видалення 99% забруднень і сторонніх запахів.
 • Безпека. Ми використовуємо ефективну професійну хімію, яка не шкодить здоров’ю дорослих, дітей, тварин, а також навколишньому середовищу.
 • Повний арсенал обладнання. У розпорядженні майстрів є все, що потрібно для роботи (екстрактори, парогенератори та ін.).

Наші фахівці проходять ретельну підготовку, навчання. Вони знайомі з різними методами хімчистки, знають, як впоратися з різними видами забруднень. Ми ретельно підбираємо реагенти, щоб мінімізувати ризик пошкодження оббивки меблів.

Ми працюємо по всьому Києву і області

Добре. А як щодо цін?

Хімчистка стільця (з прибиранням)
Хімчистка стільця (без прибирання)
Оцініть, наскільки ми були корисні
4/5
Всього голосів: 1 | Середній: 4/5