0%
Уберем
+380 67 401 69 77

Базове прибирання

Грунтовне прибирання, при якому видаляються усі стійкі забруднення

Якщо Ви ще не знайомі з нашим сервісом, то краще почати з базового прибирання. Базове прибирання квартири в Києві – велике, охоплює всі основні осередки забруднення. Це основне прибирання, яка повністю наводить чистоту. Якщо зробити базове прибирання + всі додаткові сервіси, то в підсумку вийде генеральне.

У кожній кімнаті стандартно по регламенту ми обов’язково протираємо всі доступні поверхні, пилососимо і миємо підлогу. Буде краще, якщо Ви надасте клінеру стійку поверхню і Ваш пилосос, тоді він зможе прибрати всі забруднення з верхів і гарненько пропилососити.

Базовая уборка квартиры в Киеве

У житловій кімнаті ми перестилаємо постіль, складемо речі і протремо відкриті поверхні, батареї, розетки, вмикачі. Наведемо порядок на робочій поверхні, протремо техніку, натремо дзеркала. Прибирання в житловій кімнаті триває близько 1 години.

генеральная уборка киев

так віртуозно наш клінер перестилає ліжко

В кухні ми помиємо кухонний фартух і плиту від жиру, витремо стільницю, всі меблі з фасадів. Також, зовні помиємо витяжку, місце для сміття залишимо чистим, а сміття заберемо з собою. Прибирання кухні займає близько 1 години, можливо трохи більше, якщо є складні забруднення.

Базовая уборка квартиры в Киеве

в базове прибирання входить миття фасадів кухонних гарнітурів (холодильник, духовка, мікрохвильовка, шафки)

У санвузлі ми відітремо весь водний наліт з пляшечок, вимиємо раковину, ванну, унітаз, натремо дзеркала і змішувачі, витремо пил на всіх доступних поверхнях. Якщо у Вас душова кабіна, а не ванна, то помиємо її стіни і піддон. Прибирання ванної кімнати займає приблизно 40-60 хвилин.

У вітальні або коридорі ми протремо лутку дверей, помиємо поличку для взуття і складемо туди взуття. В середньому прибирання займе 30 хвилин.

Баове прибирання для:

  • 1-кімнатної квартири займе 3-3,5 години
  • 2-кімнатної займе 4-4,5 годин
  • 3-кімнатної займе 6-7 годин.

Після себе наш клинер залишає чистоту, печенько і чек-лист прибирання, де є повний перелік того, що повинно було бути виконане. 

Добре. А як щодо цін?

Вказані ціни тільки за базове прибирання, без урахування дод.сервісів
1-кімнатна
750 грн
3 год
2-кімнатна
1075 грн
4-5 год
3-кімнатна
1400 грн
6-7 год
4-кімнатна
1700 грн
7-8 год

Що кажуть наші клієнти

Замовляла прибирання по дуже наполегливій рекомендації своїх друзів)І залишилася дуже задоволена! Все вчасно, швидко, професійно.

Інеса Єгорова, соінвестор

100 по 5ти бальною шкалою! Я в захваті!) Це приголомшливо, і особливо тому приголомшливо, що Людмила змогла приїхати буквально через кілька годин.

Катя Іванюк, Assistant Floor Manager

Хороша робота працівників-клінерів та клієнтський сервіс. Кілька разів користувався послугами при переїзді/ генеральні прибирання.

Марія Кулікова, продюсер

Замовляв прибирання після ремонту у сервісу УБЕРЕМ і залишився дуже задоволений.

Роман Островський, Manager of Communication Department

Інші наші послуги

Оцініть, наскільки ми були корисні

[Всього голосів: 1    Cередній: 5/5]