0%
Уберем

Генеральне прибирання квартир

Генеральне прибирання квартири в Києві від 35 грн за кв.м. До Вас приїде бригада, візьмемо з собою всю проф.техніку.

Підтримувати в будинку чистоту – добре, але раз на пів року рекомендується робити велике генеральне прибирання. Так-так, це коли дістати все з шафок, відсунути всі ліжка і дивани та до блиску відмити витяжку і плиту. Швидше за все звичайній домогосподарці потрібно на це парочку днів, а якщо квартира більше 100 квадратів, то можливо і 3-4 дні. Плюс потрібна чоловіча сила, так як не просто самій відсунути шафу.

УБЕРЁМ подбав про це і ввів нову послугу «генеральне прибирання квартири в Києві». Це так само актуально при переїзді. Попередньо наш бригадир по фото або відео прораховує орієнтовну вартість прибирання. Краще бронювати бригаду за 2-3 дня, але буває, що ми можемо приїхати день в день, якщо є вільне вікно.

Генеральне прибирання квартири в Києві

До Вас приїде команда клинеров і наш бригадир, Ви зможете озвучити йому всі свої побажання (можливо щось не варто чіпати або на якусь поверхню звернути більше уваги), після чого бригадир роздає завдання кожному із співробітників. Протягом усього прибирання він відсуває шафи, переносить пилосос з кімнати в кімнату, пересуває усі великогабаритні предмети і контролює роботу всіх клінерів.

Генеральне прибирання в Києві включає в себе ВСЕ! Ми відмиємо квартиру від стелі до підлоги. На кухні видалимо старий жир, нальоти на змішувачах і раковинах, пил і бруд з усіх поверхонь. Так само відкриємо всі шафки, дістанемо звідти все і вимиємо зсередини. У ванній відмиємо грибок, вапняний наліт і іржу.

Але! Хочемо відразу ж попередити, що наші майстри будуть намагатися максимально все вимити, але якщо в квартирі давно не проводилося прибирання або не підтримувалася чистота, то забруднення вже в’їлися в поверхні і ніякі засоби не зможуть їх вивести.

Ціна генерального прибирання варіюється від 35 грн за квадратний метр до 100 грн. Ціна формується в залежності від ступеня забруднення, чи потрібно відкривати шафки і мити їх усередині. Окремо оплачується миття вікон, ціна на них завжди стандартна 130 грн за квадратний метр вікна з двох сторін. При потребі ми можемо помити тільки з одного боку (65 грн за кв).

По закінченню робіт наш бригадир сам перевірить прибирання, після здасть Вам чисту квартиру. Оплатити прибирання Ви зможете готівкою або на картку.

А ще, після генерального прибирання ми залишимо Вам чистоту и знижку на підписку

Call Now Button