0%
Уберем

Прибирання після ремонту

Попередня вартість за 1 квадрат: 35 грн-120 грн, безпосередньо залежить від ступеня складності.

Ми поставимо крапку в Вашому ремонті. Після нашого прибирання ви зможете переїхати в свою нову квартиру або будинок.

Перед тим, як приступити до прибирання на об’єкт виїжджає наш бригадир, щоб оцінити ступінь забруднення, прикинути яка потрібна техніка, інвентар, скільки клінерів потрібно і обумовити вартість прибирання.

Попередня вартість за 1 квадрат: 35 грн-120 грн, безпосередньо залежить від ступеня складності. У це прибирання входить абсолютно все, крім вікон. Вікна оплачуються окремо – 65 грн за 1 квадрат з одного боку або 130 грн з двох сторін.

Мінімальна вартість виїзду бригади на таке прибирання – 2500 грн.

На саме прибирання до Вас приїжджає команда клінерів з бригадиром. Він розподілить фронт робіт на всіх, контролюватиме процес, допомагатиме пересувати техніку і меблі. Якщо у вас 20-50 кв, то на таке прибирання виїжджає до 4 клінерів. Якщо 50-100 кв.м., то 6-7 чоловік.

Ми не боїмося великої квадратури і беремо прибирання будь-якої складності, але кількість клінерів і час може незначно відрізнятися від озвученого раніше.

Будівельний пил дрібніший за звичайний, але при цьому важчий, так само будівельники могли залишити сліди затирання, клею або фарби, які вручну вивести складно і навіть неможливо. Наша команда приїде з повним комплектом техніки: парогенератори, машини для миття підлоги, будівельні пилососи. До цього всього ми беремо серветки, губки, швабри, відра, хімію, щітки і взагалі все, що може знадобиться в прибиранні.

Наша бригада в першу чергу винесе все сміття, навіть якщо його дуже багато. Знімемо плівку з вікон, меблів і підлоги. Зберемо післябудівний пил зі стін, стель, підвіконь, меблів, плінтусів і підлоги. Це виконується будівельним пилососом, потім вручну або миття підлоги. Будівельний пил буде розсіюватися по квартирі, тому цю процедуру доведеться повторити 2-3 рази до видимого ефекту. Віддираємо сліди від клею, затирання, шпаклівки і фарби. Тут ми використовуємо кислотну, лужну хімію, щітки, скребки і парогенератор.

убрать после ремонта киев

Якщо описати прибирання в кожній з кімнат, то в кухні ми знепилимо всі поверхні, вимиємо підлогу, підвіконня, батареї, техніку шафи і всередині них. Тут же видалимо сліди і плями клею і будівельних сумішей, зберемо і винесемо все сміття.
У ванній очистимо всі поверхні від пилу, вимиємо підлогу, очистимо плитку від стелі до підлоги, почистимо дзеркала, видалимо сліди затирання і клею, винесемо сміття.

У всіх житлових приміщеннях зберемо пил, вимиємо всю техніку, меблі, плінтуси і підлогу, винесемо сміття.

В цілому, прибирання займає 1 день, але прибирати будемо до переможного. Можливо замовити прибирання в нічний час, в такому випадку до ранку все буде вже готове.

Важливо, щоб в квартирі після прибирання і під час нього не велися ніякі роботи, наприклад: встановлювалася сантехніка, меблі, ставилися двері! В такому випадку клінерам доведеться збирати пил з усіх поверхонь заново по другому колу, що збільшить час збирання і його вартість.

Рекомендуємо протягом місяця після ремонту замовити ще кілька підтримуючих прибирань тому, що після основного прибирання пил все одно буде ще осідати на поверхнях.


Замовляти прибирання можна в месенджерах, залишивши заявку на сайті або по телефону. Рекомендуємо замовляти за пару днів, але якщо Вам потрібне прибирання терміново – дайте нам знати, ми щось придумаємо.

Call Now Button