0%
Уберем

Підтримуюче прибирання

Легке прибирання для підтримки чистоти в квартирі на постійній основі

Якщо базове наводить чистоту, то підтримуюче – підтримує. Це те прибирання, яке ми радимо робити якщо Ви регулярно підтримуєте порядок або у Вас вже було основне прибирання. У ньому ми менше часу приділяємо стійким забрудненням, не відтираємо плями, не протираємо батареї.

У такому прибиранні нам не знадобиться драбина: ми будемо витирати все з висоти свого зросту. Також, підтримуюче прибирання займає порядком менше часу і підійде, якщо потрібно швиденько прибрати.

У всіх кімнатах ми протремо лутки дверей, вмикачі, розетки, підвіконня, лампи і світильники, складемо предмети на робочих поверхнях, почистимо скляні поверхні і дзеркала. Також, пилососимо меблі і підлогу, витремо плінтуса і вимиємо підлогу.

уборка квартиры киев

У житловій кімнаті ми перестелимо постільну білизну, зберемо обгортки і сміття, протремо побутову техніку і вимиємо підлогу. Прибирання житлової кімнати триває близько 30-40 хвилин (залежить від розміру кімнати і кількості поверхонь).

На кухні ми почистимо плиту, раковину, помиємо місце для сміття, протремо стільницю і обідній стіл.
Прибирання кухні займе 30 хвилин.

Поддерживающая уборка квартиры в киеве

У санвузлі ми зберемо всі речі і поскладаємо на горизонтальну поверхню (пральну машину, наприклад). Помиємо ванну, біде, раковину і під нею, натремо все змішувачі. Продезинфікуємо унітаз, пропилососимо килимок. Прибирання санвузла триватиме близько 40 хвилин.

У коридорі або ж вітальні ми протремо вхідні двері зсередини і поскладаємо взуття на полицю, вимиємо і пропилососимо підлогу. Таке прибирання займе близько 30 хвилин.

повседневная уборка в киеве

В середньому підтримуюче прибирання займає:

  • 1-кімнатної квартири – 2,5 години
  • 2- кімнатної квартири – 3,5 години
  • 3-кімнатної квартири – 4,5 години. 

Але кожна квартира індивідуальна і не варто дивуватися, якщо Ваше прибирання займе більше або менше часу.

Добре. А як щодо цін?

Якщо замовляти підписку на прибирання – вартість буде істотно нижче.
1-кімнатна
550 грн
~ 1,5-2 год
2-кімнатна
700 грн
~ 3 год
3-кімнатна
850 грн
~ 4-5 год
4-кімнатна
1075 грн
~ 6-7 год

Що кажуть наші клієнти

Порядок наведений Ідеально. У нашому бардаку))), раптом стало все акуратно, і Дуже чисто. Світлана розібралася з хаосом швидко і нещадно. Без варіантів)).
Ірина, Instagram-блогер
Call Now Button