Підтримуюче прибирання

Легке прибирання для підтримки чистоти в квартирі на постійній основі

Якщо базове наводить чистоту, то підтримуюче – підтримує. Це те прибирання, яке ми радимо робити якщо Ви регулярно підтримуєте порядок або у Вас вже було основне прибирання. У ньому ми менше часу приділяємо стійким забрудненням, не відтираємо плями, не протираємо батареї.

У такому прибиранні нам не знадобиться драбина: ми будемо витирати все з висоти свого зросту. Також, підтримуюче прибирання займає порядком менше часу і підійде, якщо потрібно швиденько прибрати в квартирі.

У всіх кімнатах ми протремо лутки дверей, вмикачі, розетки, підвіконня, лампи і світильники, складемо предмети на робочих поверхнях, почистимо скляні поверхні і дзеркала. Також, пилососимо меблі і підлогу, витремо плінтуса і вимиємо підлогу.

У житловій кімнаті ми перестелимо постільну білизну, зберемо обгортки і сміття, протремо побутову техніку і вимиємо підлогу. Прибирання житлової кімнати триває близько 30-40 хвилин (залежить від розміру кімнати і кількості поверхонь).

На кухні ми почистимо плиту, раковину, помиємо місце для сміття, протремо стільницю і обідній стіл.
Прибирання кухні займе 30 хвилин.

У санвузлі ми зберемо всі речі і поскладаємо на горизонтальну поверхню (пральну машину, наприклад). Помиємо ванну, біде, раковину і під нею, натремо все змішувачі. Продезинфікуємо унітаз, пропилососимо килимок. Прибирання санвузла триватиме близько 40 хвилин.

У коридорі або ж вітальні ми протремо вхідні двері зсередини і поскладаємо взуття на полицю, вимиємо і пропилососимо підлогу. Таке прибирання займе близько 30 хвилин.

В середньому підтримуюче прибирання займає:

  • 1-кімнатної квартири – 2,5 години
  • 2- кімнатної квартири – 3,5 години
  • 3-кімнатної квартири – 4,5 години. 

Але кожна квартира індивідуальна і не варто дивуватися, якщо Ваше прибирання займе більше або менше часу.

Добре. А як щодо цін?

Якщо замовляти підписку на прибирання – вартість буде істотно нижче.
1-кімнатна
2-кімнатна
3-кімнатна
4-кімнатна

Середня оцінка наших прибирань 4.44 з 5

Всього 67 відгуків про прибирання квартир в Києві
Замовляв прибирання після ремонту у сервісу УБЕРЕМ і залишився дуже задоволений.
5
5
Роман Островський, Manager of Communication Department
100 по 5ти бальною шкалою! Я в захваті!) Це приголомшливо, і особливо тому приголомшливо, що Людмила змогла приїхати буквально через кілька годин.
5
5
Катя Іванюк, Assistant Floor Manager
Днями зробили прибирання після ремонту у нас в квартирі. Викликали сервіс Уберем в допомогу, не пошкодували ні разу.
5
5
Вячеслав Кирилюк, спеціаліст по підбору персоналу
У нас було 4 прибирання, все клінери просто розумничка! Працюють швидко, ретельно, тихо. Дуже зручний сервіс, траплялося що викликали помошница з вечора на ранок.
5
5
Ольга Монрова
Після зими залишилися дуже брудні вікна, не було сил і часу наводити порядок, тому вирішила замовити УБЕРЕМ. Прийшла одна дівчинка, велика молодець, за 5 годин вимила всі вікна з двох сторін, ніяких розлучень, залишилося я дуже задоволена. Спасибі вам велике.
5
5
Оксана
У нас великий бізнес-центр, регулярно доводиться вдаватися до послуг з миття вікон. Цього разу вирішили вперше замовити сервіс УБЕРЕМ. Приїхало кілька людей, взяли з собою драбини, вимили дуже ретельно все скляні поверхні, віконні рами, віконні фурнітуру, не залишилося ніяких розлучень, чистенько і гарненько.
5
5
Ігор Іванович
Вирішила замовити бабусі в квартиру миття вікон, тому що після зими дуже багато пилу залишилося. Приїхав клинер з компанії УБЕРЕМ, впорався за 4 години, вважаю це дуже швидко як для всіх вікон в чотирьох кімнатній квартирі. Проте бабуся залишилася дуже задоволена, сказала щоб я частіше замовляла їй такі послуги.
5
5
Олена
Всі відгуки
Оцініть, наскільки ми були корисні
5/5
Всього голосів: 1 | Середній: 5/5