Щоденник 2.0. УБЕРЕМ вчиться і тісно спілкується з колегами з СНД

Ми почали активно проходити і скуповувати всі тренінги з прибирання, знайомитися з колегами з сусідніх країн.

Ми зрозуміли майже через рік, що дуже хочемо вчитися у всіх! УБЕРЕМ жадібно хоче пройти всі тренінги, познайомитися з усіма колегами в країнах СНД.

Пройшов майже рік з відкриття нашої компанії. До нашого першого дня народження хочемо підготувати все ПО. Зараз повним ходом йде розробка, і ми всіма шляхами хочемо все встигнути зверстати, перевірити ще раз, відзняти.

До кінця місяця здаємо наш новий сайт. Ми зрозуміли майже через рік, що дуже хочемо вчитися у всіх.

Хочемо жадібно пройти всі тренінги, познайомитися з усіма колегами в країнах СНД. Тепер стежимо за кожним тренінгом так, щоб не було жодної події в країнах СНД, яка пройшла б без нашої участі.

За пару тижнів УБЕРЕМ істотно обмінявся досвідом з зарубіжними колегами. Поспілкувалися з сервісами, які в 20 разів більше ніж ми. У нас спільні проблеми і завдання, але масштаб звичайно різний.

Плануємо зняти новий офіс, спеціально для навчання персоналу. Це буде звичайна квартира! Там на конкретних поверхнях, використовуючи конкретні предмети праці, тренер буде проводити навчання.

Для діючих співробітників ми готуємо курс «клінінговий МВА». Він являє собою, як і справжній MBA, розбір конкретних кейсів, тільки в нашому випадку – зауважень про прибирання.

Про УБЕРЕМ вийшло 2 сюжети на каналі «Україна» (подивитися можна тут) і на «ICTV» (дивіться тут). Зніматися в телепередачі це дуже цікавий досвід. Намагаєшся гідно виглядати в камері, готуєшся до питань, наводиш всюди порядки. Приємно, що нами цікавляться і про нас знають, але ми зовсім спокійно ставимося до таких заходів. Ми знаємо, що це тільки початок.

Минулого разу ми писали про те, що мало працюємо над двигуном (в нашому випадку це клінери і клієнти). Читайте про це в попередньому записі нашого щоденника. 

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар