Зрозуміли, що мало працюємо над двигуном.

Привіт. Ми розвиваємо сервіс УБЕРЕМ – прибирання квартир і будинків в Києві. Час від часу ми пишемо блог, в якому описуємо те, як будуємо свій бізнес. Кожен день – це виклик, який нам допомагає ставати краще.

Зрозуміли, що мало працюємо над двигуном. У кожного бізнесу є двигун, який складається з клієнтів і, як правило, певних виробничих потужностей. У нашому випадку це клінери і клієнти. Ми зрозуміли, що багато часу приділяємо другорядним речам. А найголовніше, що ці речі не можна назвати неважливими, наприклад ПО або нова хімія для прибирання. Хіба це не важливо? Це дуже важливо! Але це не двигун бізнесу, це салон, аудіосистема, ну максимум коробка … А двигун – це маркетинг, хантинг людей.

Як тільки зайнялися двигуном відразу побачили сильний результат. Ясна річ, що з хорошим двигуном і поганою коробкою іноді будуть проскакувати передачі, але ти поїдеш швидше! Коробку можна буде поміняти в слід за двигуном, не навпаки робити.

При збільшенні обсягу ще уважніше стежимо за якістю, для нас дуже важливо не втратити якість послуг в гонитві за обсягами. «Погане – сильніше хорошого», – цитата з книги про Google. На щастя, з негативних відгуків побачили тільки відгуки деяких співробітників, які не пройшли перевірку служби безпеки або не склали іспит.

Взяли на роботу нового тренера. Це жінка типового віку для клінера, з педагогічною освітою і досвідом роботи адміністратором готелю. Вийшло досить непогано. Великий педагогічний досвід вирішує + клінери більше довіряють і уважніше слухають жінку.

Посилено працюємо, щоб вивести сервіс на наступний рівень і йти в інші міста!

Замовити прибирання можна тут.

Прорахувати вартість свого прибирання – тут.

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар