Замов прибирання та виграй квартиру

Мрієте про власне житло, але все не вдається накопичити? Компанія «УБЕРЕМ» разом з партнерами, туристичним агентством Sun Voyage, сервісом з пошуку житла «Знайду», студією дизайну інтер’єрів HQDS запустила акцію, переможець якої зможе переїхати у власну двокімнатну квартиру в Києві Також є можливість отримати інші цінні призи.

Умови акції

Щоб взяти участь в акції, вам необхідно вибрати і купити будь-який сертифікат на сайті. У період проведення акції, рекомендуємо використовувати для замовлення саме зазначений сервіс, так як замовлення, зроблені на нашому сайті, в розіграші участі не беруть.

Одна людина може придбати необмежену кількість сертифікатів. Чим більше їх у вас буде, тим вищі шанси на перемогу. Крім новенької 1-кімнатної квартири ви також можете виграти iphonе 11 або подорож в Катар.

Після того як ви зробите замовлення і оплатіть його, менеджер надішле вам на електронну пошту сертифікат, який і буде брати участь в розіграші. В акції бере участь тільки 6000 перших виданих сертифікатів.

Як визначають переможця?

Після покупки сертифікату на пошту прийде лист з сертифікатом, в ньому буде унікальний номер, який підтвердить, що ви берете участь в акції. Вам будуть приходити сповіщення про зміни на лічильнику. Коли він обнулиться, ви отримаєте лист з датою проведення жеребкування.

З нагоди оголошення переможця буде проведена вечірка. На неї ми запросимо всіх охочих. Саме під час вечірки відбудеться розіграш. Для тих, хто не зможе відвідати наш захід, ми будемо проводити онлайн-трансляцію. Якщо ви стали переможцем, але не змогли присутнім на вечірці, ви все одно зможете підтвердити факт виграшу протягом тижня після проведення. 

Переваги участі в акції

Участь в акції має наступні переваги:

  • на кону реальна двокімнатна квартира в Києві;
  • можливість виграти подорож в Катар або айфон;
  • для участі в акції необхідно замовити послуги, якими і так би скористалися, наприклад, часткову, генеральне, базову прибирання, хімчистку;
  • можна виграти відразу кілька призів.

Ви самі вибираєте, який сертифікат купувати. Це може бути як найдешевший, так і найнеобхідніший варіант.

Досить збирати на квартиру! Ви можете її просто виграти разом з професійною клінінговою компанією «УБЕРЕМ».

Оцініть, наскільки ми були корисні
0/5
Всього голосів: 0 | Середній: 0/5

Коментарі

Залиште свій коментар